• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mangre reageert fel op uitspraken Ori, mogelijk dementeert hij

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 juli 2024 16:08
in Suriname
Reshma Mangre 2020   1 cropped

Voorzitter van de onderwijsbonden BvL en ALS, Reshma Mangre, heeft fel gereageerd op uitlatingen van de minister van Onderwijs, Henri Ori.

Mangre uitte haar frustratie op LIM FM en maakte duidelijk dat zij en haar bonden niet de bron van het probleem zijn in het onderwijsveld, maar dat de kwestie bij de minister zelf ligt.

“Een heleboel mensen zijn geschrokken. Misschien heeft de minister een probleem, maar niet ik. Het was zijn jongensdroom om minister van Onderwijs te worden. Hij heeft verschillende partijen doorlopen en of overgelopen. Nu is hij bij de VHP en minister van Onderwijs. Eén ding wat vaststaat, is dat hij positiegeil is,” aldus Mangre.

Mangre benadrukte dat zij als vakbondsvrouw spreekt en dat de bonden inspraak willen hebben in het beleid, zonder de intentie om beslissingsbevoegdheid op te eisen.

Ze uitte haar zorgen over de afwezigheid van de minister in het land en beschuldigde hem ervan zaken niet te corrigeren die fout zijn gegaan.

“Kennelijk is de minister meer in het buitenland en wekt hij de indruk alsof hij in het land is. Een heleboel dingen die fout zijn gegaan, heeft hij tot nu toe niet gecorrigeerd. Het doorstroombeleid gaat gewoon door.

“Het enige ding is dat er toetsen worden afgenomen en cijfers worden gegeven. Hij weet niets over summer school. Als je met leraren in de vakantie wil werken, komt er veel bij kijken en komt de bond erbij kijken, bijvoorbeeld betalingen,” verklaarde Mangre.

Ze beschuldigde de minister ervan leugens te vertellen door te zeggen dat de bond niet aanwezig is wanneer het ministerie oproept, en suggereerde dat de minister mogelijk aan dementie lijdt gezien zijn leeftijd.

Mis dit niet:

Olie-expert ziet groot verschil tussen Suriname en Venezuela: goed onderhoud maakt het verschil

Masterthesis onderzoekt maatregelen tegen misbruik van stichtingen in Suriname

“De minister doet gestructureerd denigrerende opmerkingen naar leerkrachten. Ik weet niet of het te maken heeft met zijn pensioengerechtigde leeftijd, waarschijnlijk dementeert hij,” voegde ze toe.

Mangre wees erop dat het nog onduidelijk is of de bijscholing in de vakantie zal doorgaan, omdat schoolleiders niet willen meewerken.

Het ministerie van Onderwijs heeft vandaag een oproep geplaatst waarbij kandidaten worden opgeroepen om de lessen te verzorgen in de summer school.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Volgens olie- en gasdeskundige Richard Donnellan is regelmatig onderhoud belangrijk om kostbare problemen met brandstofopslag, pijpleidingen en andere installaties te voorkomen. Illustratiefoto
Suriname

Olie-expert ziet groot verschil tussen Suriname en Venezuela: goed onderhoud maakt het verschil

Naina Sewradj rondt masteropleiding af met onderzoek naar SPF en UBO-register in Suriname.
Suriname

Masterthesis onderzoekt maatregelen tegen misbruik van stichtingen in Suriname

SGCC brengt knelpunten van ondernemers onder aandacht van minister Bouva.
Suriname

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Suriname wil wettelijke mogelijkheden voor digitale opsporing uitbreiden.
Suriname

Wijziging Wetboek van Strafvordering voorziet in observatie, infiltratie en heimelijk digitaal onderzoek

President Jennifer Simons sprak tijdens de herdenking van 175 jaar Coronie over nieuwe kansen voor jongeren en de verdere economische ontwikkeling van het district. Foto: CDS
Suriname

President Simons wil jongeren in Coronie houden met banen en beroepsopleidingen

Voorwaarts veroverde de President’s Cup 2026 door SV Broki met 1-0 te verslaan en ontving een cheque van 15.000 Amerikaanse dollar. Foto: CDS
Sport

Voorwaarts wint President’s Cup en ontvangt 15.000 Amerikaanse dollar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws