• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man(68) brengt echtgenote om het leven voor het sturen van sms met ‘x’ naar klusjesman

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
27 juni 2021 15:00
in Nieuws
handen man

GFC NIEUWSREDACTIE- Een 68- jarige man bracht zijn vrouw (66) met een snijplank om het leven nadat ze per ongeluk een onschuldige sms naar hun klusjesman had gestuurd.

Leslie Winnister uit het VK ging over tot de walgelijke misdaad omdat zijn echtgenote een “kus” plaatste aan het einde van een sms-bericht aan hun klusjesman,

“Er stond: ‘Kom je vandaag?’, gevolgd door een x, het teken dat een kus voorstelt.”

Leslie was ervan overtuigd dat zij een affaire had met de klusjesman en confronteerde de vrouw ermee, die het ontkende. Ze wees hem erop dat ze elk sms-bericht afsluit met een ‘x’.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouwen die foto’s plaatsen op sociale media zoeken ‘mannenaandacht’ en zijn onbetrouwbaar, zegt datingcoach

Susanne Winnister werd door familieleden dood gevonden in het huis van het echtpaar met een waarde van meer dan US$ 1,6 miljoen in de Londense wijk Bexley. Ze had gruwelijke hoofd- en nekletsels opgelopen, meldt The Sun.

De man is aangeklaagd voor doodslag.

Foto ter illustratie.

BEKIJK MEER GFC BIZAR NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

Onderzoeksresultaten naar massale vissterfte Saramaccarivier binnen twee weken verwacht

Voedselpakketten voor getroffen gezinnen na vissterfte in Saramaccarivier

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Patrick Brunnings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Onderzoeksresultaten naar massale vissterfte Saramaccarivier binnen twee weken verwacht

Bewoners van Pikin Saron ontvangen voedselpakketten en drinkwater na de massale vissterfte in de Saramaccarivier. Foto: CDS
Suriname

Voedselpakketten voor getroffen gezinnen na vissterfte in Saramaccarivier

suriname grens albina frans guyana
Gezondheid

Signalen dat meer Surinamers de grens oversteken voor een behandeling in Frans-Guyana

Een Boeing 777 van KLM Asia op de luchthaven van Schiphol. Ondanks de naam wordt het toestel ook ingezet voor vluchten tussen Amsterdam en Paramaribo.
Suriname

Waarom landt een KLM Asia Boeing 777 op Zanderij?

Deelnemers aan het programma Leri Fu Feni Wroko volgen een gratis opleidingstraject om hun kansen op de arbeidsmarkt te vergroten. Foto: CDS/ Nazara Kranenburg
Suriname

Gratis opleidingstraject moet meer Surinamers aan werk helpen in toerisme

Dialoog met Coronianen in Nederland
Suriname

NDP-parlementariër Le-roy Doorson betrekt diaspora in Nederland bij toekomst van Coronie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws