• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man verwondt buurman met houwer

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 oktober 2024 19:15
in Suriname
houwer hakbijl

De Surinaamse politie heeft een visser aangehouden voor mishandeling van zijn buurman.

Op maandag 23 september verscheen op het politiebureau van Nieuw-Amsterdam een Guyanese visser, die aangifte deed contra de verdachte S.V. alias Poy voor zware mishandeling.

De aangever gaf aan dat hij kort tevoren op zijn woonadres aan het borrelen was met de verdachte S.V., die zijn buurman is.

Op een gegeven moment ontstond een woordenwisseling tussen de aangever en de verdachte S.V., waarbij de verdachte naar huis is gelopen en gewapend met een houwer terugkwam.

De verdachte S.V. zwaaide met de houwer richting het hoofd van de aangever, waardoor de aangever een snijwond opliep aan zijn hoofd.

Daarna vluchtte de verdachte S.V. richting de Surinamerivier, waarna de aangever het politiebureau van Nieuw-Amsterdam aan deed.

Het onderzoek voortzettend, werd op naam van de aangever een geneeskundige formulier uitgeschreven voor het bekomen van medische hulp en onderzoek bij een plaatselijke arts.

Op vrijdag 4 oktober werd de verdachte S.V. opgespoord voor zware mishandeling en aangehouden op zijn werkplek ter voorgeleiding aan een Hulp officier van Justitie.

Na zijn voorgeleiding is de verdachte S.V. na afstemming met een lid van het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

Het verder onderzoek zal door de politie van Nieuw Amsterdam verricht worden.

ShareTweetSend

Meer berichten

belastingdienst
Lifestyle

De grenzen van Nederlandse belastingheffing bij Surinaamse remigratie

President Jennifer Simons en Marvin Pollack tijdens de Srefidenki Conferentie
Suriname

Srefidenki Conferentie zet Suriname op koers naar 2050

dranghekken waterkant
Suriname

Iconische stadszone Paramaribo klaar voor nieuwe fase

Michael Ashwin Adhin Salarbaks Mohamed Aziez Ameerani Jarbandhan en Carmen van Dijk
Suriname

Suriname versterkt internationale veiligheidspositie tijdens PSIF 30th Forum in El Salvador

Elektriciteit draden stroom energie EBS
Suriname

Pleidooi voor kerncentrale in Suriname terwijl zorgen over capaciteit blijven toenemen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #420472
Suriname

Asfalteringswerkzaamheden aan Watermolenstraat verlopen volgens planning

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws