fbpx

Man rijdt met gierende banden weg tijdens politiecontrole

De autobestuurder Rakesh R. is op zaterdag 16 december door de politie van Latour eerder bij een snelheidscontrole aan de Martin Luther Kingweg beboet. Zijn rijbewijs werd ingevorderd, vanwege het overschrijden van de maximum snelheid.

Rakesh reed met gierende banden weg, waarna de wetsdienaren de achtervolging inzetten. Hij werd wederom staande gehouden door de politie vanwege zijn rijgedrag.

OOK INTERESSANT
‘Ontslagwet 2018’ wordt geëvalueerd

Tijdens een ademanalysetest blies hij 525 microgram per liter uitgeademde alcohollucht uit. Het toegestane alcoholpromillage is 220 microgram.

Rakesh werd ter ontnuchtering overgebracht naar het politiebureau. Toen hij nuchter was, is hij heengezonden. Het dossier ter zake zal voor verder afhandeling worden opgestuurd naar het Openbaar Ministerie, schrijft de politie.(GFC)