Panama en Suriname hebben elkaar in Panama-Stad in evenwicht gehouden: 1-1.
In het broeierige Estadio Rommel Fernández nam Suriname al vroeg de leiding via Richonell Margaret, die in de 21e minuut koel afrondde na een snelle omschakeling.
De thuisploeg zocht lang naar de gelijkmaker, maar pas in de slotfase redde Ismael Díaz met een rake inzet in de 86e minuut een punt voor Panama.
Doelman Etienne Vaessen blonk uit aan Surinaamse zijde en werd door statistiekplatform FotMob uitgeroepen tot Player of the Match (cijfer 8,3).
De puntendeling past in het beeld van een ijzersterk georganiseerd Suriname, dat compact verdedigde en loerde op ruimtes achter de Panamese backs.
In de tussenstand van Groep A in de derde ronde van de WK-kwalificatie blijven Panama en Suriname nek-aan-nek: beide hebben na vier duels zes punten verzameld.
Het belooft daarmee een zinderende slotfase te worden richting de volgende interlandwindow, waarin elke misstap direct gevolgen kan hebben voor de route naar het WK van 2026.