• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man licht schapenverkopers op voor tienduizenden SRD’s

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 June 2025 08:30
in Suriname
schapen schaap

De politie van Santo Boma heeft op zaterdag 24 mei een man, geïdentificeerd als R.S., aangehouden op verdenking van oplichting en flessentrekkerij.

Twee benadeelden deden afzonderlijk aangifte tegen de verdachte, die zich op geraffineerde wijze voordeed als koper van schapen, maar zijn betalingsverplichtingen niet nakwam.

Uit het voorlopige onderzoek blijkt dat R.S. in december 2024 contact opnam met de eerste benadeelde, die twee schapen te koop had aangeboden voor SRD 15.000.

De verdachte betaalde slechts een gedeelte van het bedrag en nam vervolgens de dieren mee, onder de belofte het resterende bedrag later te voldoen. Sindsdien bleef elk contact uit.

In april 2025 herhaalde R.S. dezelfde werkwijze bij een tweede verkoper, van wie hij 15 schapen kocht voor SRD 100.000. Ook in dit geval voldeed hij slechts een gedeeltelijke betaling en liet daarna niets meer van zich horen.

Beide benadeelden eisten een schadevergoeding. Zij gaven aan dat indien de verdachte de bedragen niet zou kunnen vergoeden, hij strafrechtelijk vervolgd diende te worden.

De verdachte werd opgespoord, aangehouden en voorgeleid bij een hulpofficier van justitie. Na afstemming met het Openbaar Ministerie is hij hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

Het onderzoek in deze zaak duurt voort.

ShareTweetSend

Meer berichten

vrouwen dames vriendinnen
Lifestyle

Hechte band van jeugdvriendinnen uit Paramaribo valt uiteen na uitlekken groot geheim

brandweer bikers in actie
Suriname

KBS-bikers in actie tijdens droge periode: waarschuwing voor gevaarlijk brandgedrag

santokhi gevangenis
Nederland

Analist Ramcharan: Als Santokhi schuldig is hoort hij in de gevangenis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws