• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man ingesloten voor betasten stiefdochter in slaapkamer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 August 2021 19:39
in Nieuws
gevangenis2

GFC NIEUWSREDACTIE- De 42-jarige Amaraldo S. is op 8 augustus in Suriname aangehouden voor aanranding.

De 16-jarige C.A. deed op 19 juli aangifte op het bureau Albina tegen haar stiefvader Amaraldo.

Het tienermeisje verklaarde aan de politie dat ze op donderdagavond 15 juli in haar kamer lag toen haar stiefvader plotseling achter haar was gaan liggen en begon hij haar borsten te betasten.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouw in Suriname die geld leent bij bekende politicus om auto te kopen mishandeld

Het meisje schrok van de handeling en vroeg hem onmiddellijk te stoppen, waarna haar stiefvader opstond en haar kamer verliet.

Het tienermeisje vertelde aan haar moeder wat haar was overkomen. De moeder hield haar dochter voor dat zij haar man niet uit huis kan zetten, aangezien zij in de verwachting is.

C.A. kon zich niet verenigen met hetgeen haar moeder haar voorhield en besloot het gebeuren aan haar biologische vader J.M. te vertellen.

Haar vader aarzelde geen moment en bracht zijn dochter meteen naar het politiebureau voor het doen van aangifte.

De verdachte werd opgespoord doch niet aangetroffen. Na uitgewerkte informatie werd Amaraldo op 8 augustus wederom opgespoord en aangehouden.

Hij is door de politie in verzekering gesteld.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

NDP-fractieleider Parmessar waarschuwt: geen illusies over rijkdom in 2028

vrouw dumpt goederen
Suriname

Politie Houttuin op zoek naar man en vrouw die goederen hebben gedumpt

Zwaailicht politie
Suriname

Bestuurster meldt zich maanden na zware aanrijding Martin Luther Kingweg alsnog bij politie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws