GFC NIEUWSREDACTIE- In Suriname is zaterdagavond een man ernstig gewond geraakt bij een schietpartij.
Het slachtoffer werd overgebracht naar het ziekenhuis met een schietverwonding in zijn schoot. Hij was niet aanspreekbaar.
De schietpartij vond plaats op de hoek van de Flamingo- en Prinsessestraat in Paramaribo. Het slachtoffer had zijn auto daar gepareerd en ging naar een nachtclub.
Toen hij terugkeerde, zag hij dat twee mannen bezig waren in te breken in de auto. De autoruit was al ingeslagen.
Na een woordenwisseling haalde een van de criminelen een vuistvuurwapen tevoorschijn en schoot het slachtoffer neer.
De criminelen zijn voortvluchtig.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.