• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man die Chinese vrouw probeerde te beroven na ruim een maand in de kraag gevat

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 januari 2025 16:30
in Suriname
gevangenis cel verdachte

Illustratiefoto

De politie van station Albina heeft op dinsdag 14 januari de voortvluchtige verdachte S.R.S. opgespoord en aangehouden op verdenking van poging tot diefstal met geweldpleging.

De verdachte, die sinds december 2024 op de vlucht was, werd na intensieve opsporingswerkzaamheden aan de Arminavallenweg gesignaleerd en gearresteerd.

De verdachte S.R.S. werd gezocht wegens een incident op 13 december 2024, waarbij hij met geweld heeft geprobeerd een Chinese vrouw te beroven.

Ondanks pogingen om uit handen van de politie te blijven, werd hij op 14 januari aangehouden. “De verdachte gaf toe zich schuldig te hebben gemaakt aan de opgelegde feiten,” meldt de politie.

Na zijn aanhouding werd S.R.S. voorgeleid aan een Hulp Officier van Justitie en in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. “Het v

erdere onderzoek zal door de politie van station Albina worden verricht,” verklaarde een politiewoordvoerder.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kaars dood overleden rouwproces
Suriname

Onderzoek ingesteld naar overlijden van één maand oude baby

8-decembermoorden-proces
Nederland

Nieuw Nederlands advies zet druk op vrijgave coup- en Decemberdossiers

boodschappen winkel levensmiddelen
Suriname

Drukte verwacht bij PL Volkswinkel door ongekend lage prijzen

Ontslagen
Suriname

Van der San eist publicatie camerabeelden en ontslag beveiligers

Taxi
Lifestyle

Taxichauffeurs in Suriname brengen levens passagiers nodeloos in gevaar

verpleegassisten misiekaba zorg
Suriname

Nieuwe lichting verpleegassistenten klaar voor Surinaamse zorgsector

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws