• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man die boos is op zijn vriendin richt 5.2 miljoen Amerikaanse dollars aan schade aan in museum

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 juni 2022 23:37 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 13:53
in Nieuws
museum scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- Een man die boos is op zijn vriendin richt 5.2 miljoen Amerikaanse dollars aan schade aan in een museum.

De 21-jarige brak woensdagavond in in het Dallas Museum of Art in Texas, Amerika en begon etalagekasten en de erin uitgestalde items kapot te slaan met behulp van een metalen stoel.

Twee uitgestalde voorwerpen, een Griekse amfora die dateert uit de 6e eeuw en een pot van 450 B.C., waren samen 5 miljoen Amerikaanse dollars waard.

Een leeuwenstandbeeld dat de man ook stukmaakte was 100.000 Amerikaanse dollars waard, terwijl hij ook nog een standbeeld met een waarde van 10.000 Amerikaanse dollars alsook verscheidene andere waardevolle artefacten en moderne spullen zoals een laptop en mobiele telefoon vernietigde.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

waldo bushalte paramaribo suriname
Lifestyle

ABI-Voorzitter George Lazo: “Suriname moet toerisme industrialiseren; stop met de kleinschalige mindset”

Kasantirto Ridgeley nieuwe directeur Wegenautoriteit
Suriname

Wegenautoriteit krijgt nieuwe directeur met sterke technische achtergrond

Kaarsen
Suriname

Familie en vrienden ontroostbaar na overlijden 53-jarige vrouw betrokken bij aanrijding Mungrastraat

spiritueel geest slavernij contractarbeid
Suriname

Nanhkoesingh (Wi Sranan) waarschuwt: 2026 is een kruispuntjaar voor Suriname

wegverzakking Para
Suriname

Verzakking bij kilometer 33 vormt risico voor verkeer richting Zanderij

gramoxone gramaxone paraquat herbicide spuit
Lifestyle

‘Inwoners Saramacca spuiten verdelgingsmiddel Gramoxone zonder oog voor risico’s’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws