• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man beweert dat hij het lichaam heeft van een kind

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 mei 2021 13:32
in Nieuws
ari rastegar 19

GFC NIEUWSREDACTIE- De 39-bio-hacker, Ari Rastegar, beweert dat hij het lichaam heeft van een 5-jarige jongen.

De vastgoedmagnaat die in de top 100 staat van de 2021 lijst van meest invloedrijke commerciële vastgoedspelers beweert dat zijn rivalen hem niet kunnen evenaren dankzij extreme, trendy praktijken, zoals stamceltherapie en meditatie in een hyperbare zuurstofkamer.

Volgens de New York Post brengt Rastegar drie keer per week 70 minuten door in de ruimte.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Baby door ophanging om het leven gebracht

De therapie die ruim US$ 7000 per keer kost, behelst het afzuigen van kleine hoeveelheden bloed en het “ronddraaien” daarvan in een centrifuge om de rode en witte bloedcellen te scheiden en het bloedplaatjesrijke plasma.

Vervolgens wordt de geconcentreerde substantie, vol met gezondheidsbevorderende bloedplaatjes, opnieuw gepompt in het lichaam.

Hij gelooft dat de voordelen van stamcelbehandeling omvatten een verbeterde slaapkwaliteit, betere cardiovasculaire functioneren en verhoogde mentale helderheid.

Een vergelijkbare methode, die goedgekeurd is door Food and Drug Administration in de VS wordt toegepast voor het behandelen van beschadigd kraakbeen en sommige kankersoorten.

Foto en artikel: New York Post

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Uitlaatpijp bromfiets motorfiets
Suriname

Inwoners blij met actie politie tegen aanhoudende geluidsoverlast bromfietsers

appels bedorven suriname
Suriname

Consumenten gooien appels weg na teleurstelling

Ramsaran
Suriname

Ramsaran bij bevordering militairen: Dit is een zichtbaar teken dat wij doen wat wij zeggen

leerkrachten nickerie
Nederland

Docent uit Amsterdam stelt dat Surinaams onderwijs controle op werkuren mist

Stank
Lifestyle

Consumenten verdeeld over stank in winkels Paramaribo

suriname india nederland vlag
Suriname

Sonny Khoeblal: Suriname zit niet vast door onkunde, maar door hardnekkige onwaarheden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws