• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man aangehouden voor grootschalige oplichting van bushouder

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 september 2024 07:04
in Suriname
doodstraf executie gevangene arrestatie cel

Op vrijdag 20 september is er aangifte van oplichting gedaan tegen de verdachte C.V. na een langdurig geschil met een bushouder over niet-betaalde vervoersdiensten.

De aangeefster, de partner van de bushouder, meldde dat haar wederhelft transportdiensten had uitgevoerd voor C.V., waarbij werknemers werden vervoerd van Commewijne naar Staatsolie in het district Saramacca. C.V. beweerde dat hij de bushouder voor elke rit had betaald, maar dit bleek onjuist te zijn.

Naast het niet nakomen van zijn betalingsverplichtingen, had de verdachte de bushouder ook bewogen om hem een lening van USD 1000 te verstrekken.

Door het voortdurend uitvoeren van diensten zonder enige vergoeding werd de bushouder uiteindelijk niet meer in staat gesteld zijn eigen medewerkers uit te betalen.

Toen bleek dat de verdachte niet van plan was om de verschuldigde bedragen te betalen, besloot de aangeefster, die verantwoordelijk is voor de administratie van het busbedrijf, aangifte te doen bij het politiebureau in Meerzorg.

Het onderzoek leidde op zaterdag 21 september tot de aanhouding van C.V. op verdenking van oplichting. Tijdens zijn verhoor gaf de verdachte toe de bushouder te hebben opgelicht voor een aanzienlijk bedrag.

Hij verklaarde bovendien dat hij betalingsbewijzen had vervalst door een PDF-bestand om te zetten naar een Word-document en vervolgens terug naar een PDF-bestand.

Na zijn voorgeleiding aan een Hulp Officier van Justitie is C.V. in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

Mis dit niet:

Monorath moet niet de zondebok worden, Pinas waarschuwt voor gemakzuchtige beschuldigingen

Kickboksspektakel bij zwembad Zorghotel zorgt voor woede en ergernis

Het verder onderzoek zal worden uitgevoerd door de politie van het bureau Meerzorg.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Monorath
Suriname

Monorath moet niet de zondebok worden, Pinas waarschuwt voor gemakzuchtige beschuldigingen

Geestelijken hekelen Zorghotel Paramaribo om kickboksevenement bij zwembad. Foto illustratief. Pixabay
Suriname

Kickboksspektakel bij zwembad Zorghotel zorgt voor woede en ergernis

Illustratiefoto
Suriname

Taxichauffeur en drie anderen aangehouden na verdwijning dienstwapen militair

Lifestyle

Surinamevluchten zijn volgens velen een melkkoe voor KLM, maar onderzoek laat iets anders zien

Justitieminister stelt extra middelen beschikbaar voor veiligheidsdiensten
Suriname

Minister Monorath geeft opdracht tot verscherpte aanpak criminaliteit na dodelijke schietpartij

Paul Somohardjo
Suriname

Paul Somohardjo krijgt hoge Indonesische onderscheiding voor behoud Javaanse cultuur en taal in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws