• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mahawat Khan verdraait doelbewust de waarheid om Van Trikt in kwaad daglicht te plaatsen

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
9 september 2024 00:00
in Opinie
Vraagteken

OPINIE- Het is overduidelijk dat de Surinaams-Nederlandse analist Hikmat Mahawat Khan bewust bezig is de waarheid te verdraaien om eerlijke Surinamers in een kwaad daglicht te plaatsen.

Een schrijnend voorbeeld hiervan zijn de recente aanvallen op Robert van Trikt, de voormalige governor van de Centrale Bank van Suriname. Iedereen die bekend is met de zaak Van Trikt weet dat deze man onschuldig is en enkel het beste voor had en nog steeds heeft met ons land.

Mahawat Khan lijkt echter vastbesloten om een andere voorstelling van zaken te geven, met als enige doel de reputatie van Van Trikt volledig te breken.

Het is duidelijk dat hij een verborgen agenda heeft en zich alleen maar voordoet als een objectieve analist. Zijn werk bestaat uit het verspreiden van halve en hele onwaarheden die ons moeten misleiden en de waarheid vervormen.

De Surinaamse gemeenschap, zowel in Suriname als in Nederland, moet gewaarschuwd zijn: neem de uitlatingen van deze meneer met een flinke korrel zout.

Het is niets meer dan een mengeling van manipulaties die ons op een verkeerd spoor willen zetten. Laat u niet misleiden door deze verdraaide verhalen die onze samenleving en oprechte personen enorm schaden.

J. Kerto

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Rechter
Opinie

Suriname loopt bestuurlijk vast op de rechtspositie van de rechterlijke macht

eten diner restaurant keuken
Column

Surinaamse spontaniteit botst op de Nederlandse agenda: We gaan toch niet naar de dokter?

maurice roemer cbvs
Opinie

Centrale bankpresident zou veel meer waardering moeten krijgen

KLM Boeing 777 op Zanderij
Opinie

Nederland is onmisbaar voor een betere toekomst van Suriname

Corruptie omkoping fraude
Opinie

Het fenomeen corruptie in Suriname

eten restaurant roti hindoe diner
Column

Massala doks nog altijd geliefd gerecht in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws