• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mac Andrew en Mathoera worden belast met waarneming op respectievelijk ROM en Onderwijs

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 maart 2023 16:45 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:18
in Nieuws
minOWC marielevens dfensie mathoera en chan

GFC NIEUWSREDACTIE- De Nationale Partij Suriname (NPS) is op 15 februari uit de huidige regeercoalitie getreden.

De ministers Silvano Tjong-Ahin van Ruimtelijke Ordening en Milieu (ROM) en Marie Levens van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur die namens de NPS in de regering zaten, hebben hun medewerking verleend voor een gedegen overdracht.

De voornoemde ministers hebben vandaag een onderhoud gehad met president Chandrikapersad Santokhi, die de ministers bedankte voor hun ondersteuning en inzet.

Santokhi heeft aangegeven dat minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken, belast zal worden met de waarneming op ROM en minister Krishnakoemarie Mathoera van Defensie, wordt belast met de waarneming op het ministerie van Onderwijs, Wetenschappen en Cultuur.

Mac Andrew en Mathoera waren aanwezig bij dit gesprek, waarbij er afspraken gemaakt zijn met betrekking tot de officiële overdracht.

De uittredende bewindslieden hebben reeds hun brief voor eervolle uittreding ontvangen, waarin wordt aangegeven dat zij tot 17 maart het ambt van minister bekleden. In de ministerraad vergadering van woensdag 15 maart zal officieel afscheid worden genomen van de uittredende functionarissen.

Op basis van de profiel beschrijving van de twee functies zullen er met kandidaten gesprekken gevoerd worden. Santokhi benadrukt dat hij een zo goed mogelijke invulling wil geven aan de opengevallen ministersposten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

winkel supermarkt
Suriname

Strengere controle op voedselveiligheid in Tapanahony

deelnemers agrarische beurs
Suriname

Surinaamse landbouwsector maakt zich op voor grote LVV-beurs

doodskist begrafenis dood
Suriname

Wijziging Begrafeniswet 1959 moet leiden tot betere regulering en ordening van uitvaartsector

ongeval binnenland
Suriname

Bromfietser (26) overleden na botsing met ATV op concessieterrein

2026 YLAI Cohort
Suriname

Vijf jonge Surinaamse leiders geselecteerd voor prestigieus YLAI Fellowship 2026

Kaarsen
Suriname

‘Bonuman’ doodgestoken door in-trance-geraakte man

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws