• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Louis Vismale ontvangt hoogste onderscheiding voor inzet voor mensen in nood

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 november 2024 05:15
in Nieuws
ambtenaar suriname 1 voor twaalf louis vismale

In het kader van de viering van de 49e Staatkundige Onafhankelijkheid van de Republiek Suriname is Louis Vismale, voorzitter van Stichting 1 voor 12, benoemd tot Commandeur in de Ereorde van de Gele Ster.

Deze prestigieuze onderscheiding wordt toegekend aan personen die zich op bijzondere wijze hebben ingezet voor de samenleving.

Vismale ontvangt deze eer voor zijn jarenlange toewijding en onbaatzuchtige inspanningen om hulp te bieden aan de meest kwetsbaren in de Surinaamse gemeenschap.

Onder zijn leiding heeft Stichting 1 voor 12 talloze levens positief beïnvloed door het verstrekken van voedsel, kleding en het ondersteunen bij medische kosten en andere noodsituaties, zoals woningbranden.

Bij deze bijzondere gelegenheid richtte Vismale zich ook tot de beleidsmakers met een krachtig pleidooi voor structurele oplossingen.

Hij stelde voor een speciaal fonds op te richten dat maandelijkse bijdragen ontvangt en beheerd wordt door een onafhankelijke commissie.

Volgens hem zou dit fonds kunnen worden ingezet voor urgente kwesties zoals medische hulp, uitvaartkosten en andere dringende behoeften. Vismale verklaarde zelf bereid te zijn om bij te dragen aan dit fonds.

Met deze onderscheiding erkent Suriname niet alleen zijn uitzonderlijke bijdrage, maar benadrukt het ook de noodzaak van sociale solidariteit en structurele aanpak van maatschappelijke uitdagingen.

Vismale blijft zich vastberaden inzetten voor mensen in nood en inspireert anderen om zich in te zetten voor een betere en inclusieve samenleving.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten
Suriname

Gratis medische, tandheelkundige en oogzorg voor inwoners van Albina en Moengo

Daklozen in Paramaribo
Suriname

Geld alleen herstelt mensen niet, zegt Sonny Khoeblal over zwerversproblematiek

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Brantimakkaweg 29 1536x1152 zeedijk
Suriname

Zeewater bij Weg naar Zee voorlopig onder controle

Minister André Misiekaba en betrokken instanties nemen de nieuwe straatverlichting op de weg tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik.
Suriname

Straatverlichting tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik genomen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws