• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Lions Club Parwani wil huis bouwen voor vrouw met 9 kinderen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 augustus 2021 07:32
in Nieuws
235102425 4325176464229029 6819815218343349620 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Shardawatie Parbhoepersad woont aan de Mohaber Dwarkasinghstraat te Groningen, Saramacca (Suriname) en verzorgt in totaal 9 kinderen, waarvan de jongste 8 maanden en de oudste 15 jaar is.

Deze kinderen zijn van haar overleden zus en van haar 2 zonen, die zijn achtergelaten voor haar.

De woonsituatie is zeer slecht te noemen: niet genoeg voeding, kleding en schoolbenodigdheden. Ze wonen in een huurhuis dat zeer ongeriefelijk is.

De kinderen slapen op matrassen op de vloer. Zelf is de vrouw een nierpatiënt en moet zich 3 dagen in de week laten dialyseren.

Nadat Lions Club Parwani op de hoogte is gebracht van deze zeer erbarmelijke situatie, heeft zij haar leden gemobiliseerd, om mogelijkheden te bekijken om dit gezin te ondersteunen.

Bekijk ook:

DNL pleit voor wettelijke maatregelen tegen valutakosten op bankrekeningen

RGM organiseert bedrijfsbezoek voor leerkrachten en verpleegkundigen uit omliggende gemeenschappen

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Jonge arts sterft een dag voor bruiloft na bizar ongeval tijdens fotoshoot

De leden hebben onder meer bijgedragen in financiële middelen, levensmiddelen en schoolspullen.

Door tussenkomst van Lion Prakash Daswani is contact gemaakt met stichting Kirpalani die, een aanzienlijke bijdrage heeft geleverd.

Lionsclub Parwani heeft ook contact gemaakt met de districtscommissaris (dc) van Saramacca, Sherien Bansie – Doerga, om de mogelijkheden te bekijken hoe dit gezin verder te ondersteunen.

Zaterdag hebben leden van de club en hun wederhelft samen met de dc van Saramacca een bezoek gebracht aan dit gezin.

De dc heeft ook toegezegd om de mogelijkheden te bekijken waarbij het gezin in aanmerking kan komen voor een bouwkavel.

Lions Club Parwani zal samen met stichting Kirpalani en ander donateurs bemiddelen om een huis voor het gezin op te zetten.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

DNL vraagt aandacht voor valutakosten op bankrekeningen
Suriname

DNL pleit voor wettelijke maatregelen tegen valutakosten op bankrekeningen

Lokale leerkrachten en verpleegkundigen verdiepen kennis over mijnbouw en milieubeheer
Nieuws

RGM organiseert bedrijfsbezoek voor leerkrachten en verpleegkundigen uit omliggende gemeenschappen

Onderhandelingen over toelagen centraal in conflict
Suriname

Beraad onderwijsbonden Suriname gaat tweede dag in, scholen blijven gesloten

Illustratiefoto
Lifestyle

Zwangere jonge vrouw uit huis gezet door moeder

Nieuwe vliegverbinding vormt opstap naar bredere samenwerking
Suriname

Zes overeenkomsten moeten bilaterale samenwerking tussen Suriname en Dominicaanse Republiek versterken

OWRO intensiveert aanpak wateroverlast met noodpompen en structurele maatregelen.
Suriname

Minister Tsang: achterstanden in ontwateringssysteem worden versneld aangepakt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws