• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Lions Club Parwani wil huis bouwen voor vrouw met 9 kinderen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 augustus 2021 07:32
in Nieuws
235102425 4325176464229029 6819815218343349620 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Shardawatie Parbhoepersad woont aan de Mohaber Dwarkasinghstraat te Groningen, Saramacca (Suriname) en verzorgt in totaal 9 kinderen, waarvan de jongste 8 maanden en de oudste 15 jaar is.

Deze kinderen zijn van haar overleden zus en van haar 2 zonen, die zijn achtergelaten voor haar.

De woonsituatie is zeer slecht te noemen: niet genoeg voeding, kleding en schoolbenodigdheden. Ze wonen in een huurhuis dat zeer ongeriefelijk is.

De kinderen slapen op matrassen op de vloer. Zelf is de vrouw een nierpatiënt en moet zich 3 dagen in de week laten dialyseren.

Nadat Lions Club Parwani op de hoogte is gebracht van deze zeer erbarmelijke situatie, heeft zij haar leden gemobiliseerd, om mogelijkheden te bekijken om dit gezin te ondersteunen.

Bekijk ook:

JOS ontkracht geruchten over verkoop van Willebrod Axwijk Sportcentrum

Milieuweek 2026 officieel van start in Coronie met focus op duurzaamheid en klimaatbewustzijn

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Jonge arts sterft een dag voor bruiloft na bizar ongeval tijdens fotoshoot

De leden hebben onder meer bijgedragen in financiële middelen, levensmiddelen en schoolspullen.

Door tussenkomst van Lion Prakash Daswani is contact gemaakt met stichting Kirpalani die, een aanzienlijke bijdrage heeft geleverd.

Lionsclub Parwani heeft ook contact gemaakt met de districtscommissaris (dc) van Saramacca, Sherien Bansie – Doerga, om de mogelijkheden te bekijken hoe dit gezin verder te ondersteunen.

Zaterdag hebben leden van de club en hun wederhelft samen met de dc van Saramacca een bezoek gebracht aan dit gezin.

De dc heeft ook toegezegd om de mogelijkheden te bekijken waarbij het gezin in aanmerking kan komen voor een bouwkavel.

Lions Club Parwani zal samen met stichting Kirpalani en ander donateurs bemiddelen om een huis voor het gezin op te zetten.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Internationale steun moet renovatie van overheidssportcomplexen mogelijk maken
Suriname

JOS ontkracht geruchten over verkoop van Willebrod Axwijk Sportcentrum

Minister Brunings roept jongeren op te investeren in een duurzaam Suriname
Suriname

Milieuweek 2026 officieel van start in Coronie met focus op duurzaamheid en klimaatbewustzijn

Zorgen over contragewichten en verouderde constructie.
Suriname

DNA-lid Raghoenandan dringt aan op spoedonderzoek naar veiligheid Henarbrug

Veiligheid brugconstructie in gevaar door overbelaste vrachtwagens.
Suriname

Parakreekbrug per direct opnieuw volledig afgesloten voor alle verkeer

Tijdelijke omleiding ingesteld voor zwaar verkeer bij Parakreekbrug
Suriname

Werkzaamheden brug Parakreek afgerond, alleen verkeer tot 8 ton voorlopig toegelaten

Internationale training voor lokale technische capaciteit.
Suriname

TotalEnergies stuurt Surinaamse ingenieurs naar het buitenland ter voorbereiding op eerste olie GranMorgu

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws