• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Lijk van vermiste vrouw aangetroffen in Surinamerivier bij Lust en Rust

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 juni 2025 19:19
in Suriname
kaars

In de ochtend van donderdag 29 mei werd een lichaam gesignaleerd in de Surinamerivier, ter hoogte van de locatie Lust en Rust in het district Commewijne. De melding bereikte de politie van Nieuw Amsterdam via het Command Center van het Korps Politie Suriname (KPS).

Direct werd een zoekactie op touw gezet met ondersteuning van de Maritieme Dienst van het KPS.

Tijdens de zoektocht werd het lichaam ontdekt bij de zogenoemde Kabelsteiger aan de Commissaris Thurkowweg in Nieuw Amsterdam.

Het stoffelijk overschot werd vervolgens vervoerd naar het Mini Visserijcentrum aan de kruising van de Emma- en Oranjestraat, waar het uit het water werd gehaald.

Een arts, een hulp-officier van justitie en de Forensische Opsporingsdienst werden ter plaatse geroepen voor het verrichten van onderzoek.

De overledene werd geïdentificeerd als de 30-jarige B.L.N.S., die sinds twee dagen als vermist was opgegeven. Haar moeder had hiervan aangifte gedaan bij het politiebureau van Richelieu.

Volgens familieleden kampte de vrouw met mentale problemen en had ze eerder dreigende uitlatingen gedaan over het beëindigen van haar leven.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is het lichaam vrijgegeven aan de nabestaanden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

surinaams parlement dna
Suriname

Oud-parlementariër Misiekaba verdedigt initiatiefrecht volksvertegenwoordigers

atletencommissie taekwondo bond
Sport

Surinaamse Taekwondo Associatie voldoet aan IOC-norm met nieuwe Atletencommissie

President Jennifer Simons overhandigt de eerste Geologische Atlas van Staatsolie aan pionier en oud directeur Eddy Jharap op het Kabinet van de President.
Suriname

Geologische atlas Staatsolie overhandigd aan pionier Eddy Jharap bij 45 jaar bedrijf

tsang
Suriname

Minister Tsang: Niets bereidde ons voor op de staat van OWRO

euro geld
Lifestyle

Moeten Surinamers die Nederland verlaten nog jarenlang belasting blijven betalen?

verkeer paramaribo suriname auto wegen file
Suriname

Autobezitters vrezen nieuwe kostenstijging per 1 januari 2026

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws