• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Legers Suriname en Brazilië maken afspraken tijdens 21ste RRIM

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 juli 2023 07:30 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:13
in Nieuws
Legers Suriname en Brazilie maken afspraken tijdens 21ste RRIM4 768x339 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Het Surinaams Nationaal Leger heeft een Braziliaanse legerdelegatie onder leiding van de brigadegeneraal Marcus Vinicius Gomes Bonifacio ontvangen voor de 21ste editie van de “Regional Meeting of Military Exchange” (RRIM).

De RRIM is een jaarlijks terugkerende meeting waar er afspraken voor het komend dienstjaar worden gemaakt voor wat betreft trainingen voor Surinaamse militairen, werkbezoeken, deelname aan militaire activiteiten en gezamenlijke grenspatrouilles.

Volgens luitenant-kolonel Ashokkoemar Jagdew, commandant van de Landmacht tevens delegatieleider bij de gesprekken namens Suriname, hebben beide landen zich gecommitteerd aan het voortzetten en verder verdiepen van de militaire coöperatie welke al jaren bestaat.

Hij maakte gelijk gebruik van de gelegenheid om een speciaal dank uit te spreken voor de verschillende trainingen die jaarlijks door Brazilië aan Surinaamse militairen worden aangeboden.

De meeste Surinaamse legerofficieren worden onder andere getraind in Brazilië.

Voor het volgend jaar staat de 22ste RRIM gepland in Brazilië.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

waterkant
Suriname

Heropende Waterkant binnen enkele dagen geconfronteerd met vernieling

steven van frederikslust
Suriname

Radio 10-icoon Steven van Frederikslust geëerd voor levenslange mediabijdrage

noersalim mike
Suriname

Onrechtmatige gunningen blijven voortduren onder LVV-minister Noersalim,” stelt Wi Sranan-voorzitter

klm 787 2
Lifestyle

Met Nederlandse bijstandsuitkering naar Suriname: hoe lang mag je wegblijven?

regering simons
Suriname

Anti-corruptie Commissie kondigt officiële inwerkingtreding aan van nieuwe verplichtingen rond Verklaring van Inkomen en Vermogen

srefidensi onafhankelijkheidsplein
Suriname

Surinamers tonen massaal vaderlandsliefde nu 50 jaar onafhankelijkheid en Natio voor ongekende sfeer zorgen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws