• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Koppels zeggen te snel ‘ik houd van je’ aan elkaar

P. Peterson door P. Peterson
24 March 2023 16:00
in Lifestyle
valentine bloem koppel relatie stel roos

GFC LIFESTYLEREDACTIE– Wanneer is het juiste moment aangebroken om de vier speciale woorden ‘ik houd van je’ aan elkaar te zeggen wanneer je in een nieuwe liefdesrelatie bent?

De 21- jarige Demi uit Den Haag zegt aan GFC Lifestyle dat zij in het verleden al binnen een week deze bijzondere verklaringen via haar mobiel stuurde naar haar voormalige lovers.

“En echt persoonlijk in hun oren fluisteren dat ik van ze hield ging ook al snel daarna. Ik stond er toen niet bij stil dat je dit niet in het prille begin moet doen”, weet ze nu.

De Haagse relatie- expert Casanova is van mening dat koppels veelal te vroeg deze bijzondere woorden gebruiken.

“Het is verstandiger om toch even te wachten hiermee. Leer elkaar eerst veel beter kennen. En daarvoor heb je echt veel meer tijd nodig dan de meesten denken”.

“Pas na een maand of zes of desnoods langer, nadat je het zeker weet dat het echt zo is, zou je deze mooie woorden in een romantische setting kunnen gebruiken”, aldus het advies van Casanova.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

koppel man vrouw echtpaar
Lifestyle

Traditionele bruiloft maakt plaats voor samenwonen onder jongeren

tablet medicijn pil
Gezondheid

Menigeen in Suriname weet niet dat smakelijk zuigtabletje vitamine B12 snel kan aanvullen

azp ziekenhuis hospitaal
Lifestyle

Vriendin van gehuwde man rijdt talloze keren langs Academisch ziekenhuis Paramaribo om hem te steunen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws