• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Kerngezonde man wordt wakker in lichaam van pasgeboren baby na geheugenverlies

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 juni 2021 03:00
in Nieuws
rolands zilvinskis cPxRBHechRc unsplash

GFC NIEUWSREDACTIE- Een kerngezonde man werd ‘in het lichaam van een pasgeborene’ wakker nadat een infectie in zijn hersenen zijn geheugen volledig had weggevaagd, waardoor hij opnieuw moest leren lopen en praten.

Vier jaar later krijgt hij langzaam zijn leven weer op de rails.

Wesley Prosser, 26, werd gediagnosticeerd met auto-immuunziekte encefalitis, een potentieel fatale ziekte die ervoor zorgt dat de hersenen zwellen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man die deel van zijn hersenen liet verwijderen zegt dat hij geen angst meer voelt

De autoverkoper, uit Californië, VS, was vergeten hoe te lopen en te praten, en had geen herinnering aan de vorige zes maanden voorafgaand aan zijn diagnose.

Hij had zelfs moeite om enkelen van zijn vrienden en familie te herkennen. Helaas zegt hij dat de meeste van zijn vrienden uit zijn leven verdwenen zijn.

Maar na vier jaar therapie boekt Wesley eindelijk vooruitgang en kan hij zonder hulp lopen, schrijft Lad Bible.

Vorig jaar werd Wesley verloofd met vriendin Griselda, 26, en het paar is van plan om volgende maand te trouwen.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

LGBTQ+vlag
Lifestyle

Surinaamse moeders open voor onderwijs over homoseksualiteit op basisschool

euro geld valuta
Lifestyle

Op deze manieren kunnen rijke Surinamers in Nederland op belasting besparen

Leerkrachten
Suriname

Leerkrachten vragen Simons snel actie te ondernemen tegen achterstallige lonen en onbetaalde overuren

Honorair Consul Joseph Haim Harrosh met minister David Abiamofo
Suriname

Israëlische expertise in waterbeheer biedt kansen voor Suriname

bigi boi rozenstruik
Sport

Advocaatkosten kunnen snel stijgen in de zaak Jairzinho Rozenstruik

Verno Prijor
Suriname

TCT haalt hard uit na uitwijken SLM-vlucht: ‘Dit schaadt Suriname internationaal’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws