• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Kabinet lanceert baanbrekend armoedebestrijdingsproject in Nickerie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 augustus 2023 08:30 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:29
in Nieuws
mandir

GFC NIEUWSREDACTIE- De Shiv Mandir in Nickerie wordt binnen het armoedebestrijdingskader van het Presidentieel Kabinet van Suriname gerenoveerd.

Het gebedshuis, gelegen aan de Walidien Izaakweg, ondergaat een grondige transformatie om aanhoudende behoeften aan te pakken.

Het initiatief wordt uitgevoerd na goedkeuring van het verzoek, waarbij president Chandrikapersad Santokhi betrokken is bij de selectie.

De renovatie is het eerste project van dit soort in Nickerie en wordt gefinancierd door het ministerie van Financiën en Planning.

De Centrale Beleidscoördinatie en Monitoring (CBCM) van het kabinet heeft eerder milieuprojecten uitgevoerd in Coronie en Saramacca.

Hoewel de projecten nationaal worden uitgevoerd, wordt rekening gehouden met beschikbare middelen en districtsnoden.

De renovatie van de mandir, die ook educatieve en ondersteunende diensten biedt, wordt naar verwachting in drie maanden voltooid.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname plein paramaribo vogels
Lifestyle

Kleine gebaren kunnen woonwijken Paramaribo veiliger en hechter maken

business vlucht reizen vliegen
Lifestyle

Business class naar Paramaribo zorgt voor opgetrokken wenkbrauwen bij Nederlanders

goud
Suriname

Regering verlaagt goudroyalty van 4,5 naar 3,5 procent om illegale handel tegen te gaan

BGVS-directeur Joemai werkt aan vernietiging van vervallen medicijnen en hervormingen in bedrijfsvoering
Suriname

BGVS meldt verlies van 1,3 miljoen dollar aan vervallen medicijnen bij minister

protest actie suriname
Suriname

Onderwijsbond dreigt met acties om loonongelijkheid

procureur generaal paragsingh
Suriname

Loonstrook procureur-generaal gaat viraal

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws