• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jongen (13) door vader om het leven gebracht nadat hij hem in vrouwenondergoed zag

P. Peterson door P. Peterson
23 juni 2021 15:00
in Nieuws
Screenshot 2021 06 23 at 09.01.10

GFC NIEUWSREDACTIE- Een dertienjarige jongen vond beschamende foto’s van zijn bloedeigen vader waarop hij in dameslingerie staat afgebeeld. Ook was de man fecaliën aan het eten.

De Amerikaanse vader Mark Redwine werd uiteindelijk door zijn zoon Dylan geconfronteerd met de gênante foto’s waarna de jongen vermist raakte.

Aanklagers zijn van mening dat de nu 59-jarige man zijn zoon uit schaamte ombracht. De schedel van het slachtoffer werd twee jaar na zijn oorspronkelijke vermissing in 2012 in een bos nabij hun huis in de staat Colorado aangetroffen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Familiedrama: zoon steekt vader na ruzie in brand, rent schreeuwend om hulp de straat op

De verdachte werd echter pas in 2017 aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de verdwijning en het overlijden van Dylan.

De pro-deo advocaat van de man beweert dat er geen verband is tussen het sterven van de jongen en de foto’s.

Ook zou de jongen al veer eerder SMS-berichten naar zijn vader hebben gestuurd aangaande de foto’s, waarna er niets zou zijn gebeurd, meldt Denver Post.

De rechtszaak is gisteren van start gegaan. Indien Redwine schuldig wordt bevonden, zal hij worden veroordeeld tot 48 jaar celstraf.
foto: denver post

BEKIJK MEER GFC BIZAR NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

moiwana monument suriname
Suriname

“Pater Toon gaat eerst Bouterse aanklagen bij God en dan vergiffenis vragen voor zijn eigen zonden”

dc vyent marvin
Suriname

Inheemse dorpen Marowijne Noord-Oost uiten zorgen over water, visserij en wegen

vrouwen in cellenhuis
Suriname

Vrouwenafdeling Santo Boma ontvangt steun en bemoediging van Stichting Faithful Care

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws