• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jonge vrouw vernielt auto van ex en mishandelt hem met houten balk

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 juni 2024 08:22
in Suriname
GEWELD MISHANDELING VROUW

De Surinaamse politie heeft S.S. in verzekering gesteld voor mishandeling van haar ex-vriend en vernieling.

Op vrijdag 7 juni zijn de verdachten M.A. (24) en S.S. (23) door de politie van Corantijnpolder aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor voorgeleiding.

M.A. deed op donderdag 6 juni aangifte van mishandeling tegen zijn ex-vriendin S.S., wegens vernieling en mishandeling.

Volgens de aangever bezocht S.S. zijn nieuwe adres aan de Ramadhar Rajaramweg in Nickerie, waar zij zijn auto met een houten balk heeft vernield.

Daarnaast heeft zij M.A. met hetzelfde stuk hout mishandeld en zijn nieuwe vriendin in haar gezicht geslagen. Deze acties leidden tot een worsteling tussen M.A. en S.S.

De politie arresteerde zowel M.A. als S.S. op grond van wederzijdse mishandeling en bracht hen voor voorgeleiding.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is M.A. vrijgelaten, terwijl de verdachte S.S. in verzekering is gesteld in afwachting van verder onderzoek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zwanger
Lifestyle

Steeds meer Surinaamse vrouwen zonder kinderen, wat zijn de consequenties?

e bike ebike paramaribo scooter brommer verkeer
Suriname

KIVC roept ouders op kinderen veilig te houden op e-bikes

valuta euro dollar geld
Suriname

Verdienen cambiohouders echt zoveel geld? Dit is hoe het werkt in Suriname

Alarm zwaailicht
Suriname

Smeerolielekkage in Para-Oost, politie sluit sabotage niet uit

reizen vliegtuig cabine
Nederland

Wat passagiers op de route Schiphol – Zanderij moeten weten over gedrag aan boord

kaars-aansteken
Suriname

Jaarafsluitingsfeest Commissariaat Commewijne afgelast na tragedie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws