• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jaarlijks evenement voor gevangenbewaarders uit diverse landen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 oktober 2023 14:49 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:20
in Nieuws, Suriname
pas penitentiaire ambtenaren

GFC NIEUWSREDACTIE – De Prison Workers Week, ook bekend als de Bewaardersweek, is een jaarlijks evenement waar gevangenbewaarders stilstaan bij hun werk en hun bijdrage aan de samenleving.

Vertegenwoordigers van bewaarderkorpsen uit Aruba, Bonaire, Curaçao, St. Maarten en Suriname komen gedurende een week bijeen om ervaringen uit te wisselen en deel te nemen aan culturele activiteiten.

Dit jaar werd het evenement gehouden in Suriname, met de opening op maandag 9 oktober bij de Witte Lotus Cultureel Centrum.

Tijdens deze week delen bewaarders kennis over elkaars culturen en ervaringen in het gevangeniswezen. Het is de vierde keer dat Suriname dit evenement organiseert.

De week werd officieel geopend door Directeur Operationele Diensten Patrick Campagne, die minister Kenneth Amoksi vertegenwoordigde. De opening omvatte ook een presentatie over eerdere Prison Weeks en toneelstukken uitgevoerd door verschillende bewaarderkorpsen.

Naast culturele activiteiten zullen de deelnemende landen de strijd met elkaar aangaan in diverse sporten, waaronder zwemmen, volleybal en schietwedstrijden. Er zullen ook spelen zijn waarin leden uit verschillende landen in gemengde groepen deelnemen.

Korpshoofd Pané Alfaisi, die de spelen coördineert, hoopt dat deze activiteiten de saamhorigheid tussen de diverse gevangenispersoneelskorpsen zullen versterken. “We hebben gezamenlijke spelen zoals touwtrekken en helm race, zodat we als Nederlandssprekende eilanden samen kunnen groeien.”

ShareTweetSend

Meer berichten

man aangehouden
Suriname

Hasj, sukru en geld aangetroffen bij verdachte in Lelydorp

agrarische sector rijsplant
Suriname

Trustbank Amanah versterkt banden met agrarische sector via de Collateral Facilty Fund

foto overhandiging
Suriname

Lions Club Paramaribo Central en Ratan Optique voorzien leerlingen van OS Munderbuiten van nieuwe brillen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws