• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Invloed van rijke buitenlandse mannen zorgt voor onzekerheid bij Surinaamse heren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 July 2025 22:00
in Lifestyle
man vrouw koppel stel relatie interraciaal zwart blank wit eten

Voor veel Surinaamse heren is het vinden van een partner tegenwoordig een stuk ingewikkelder dan vroeger.

Door globalisering en sociale media verandert het speelveld razendsnel.

Vooral jongere mannen voelen zich steeds vaker buitenspel gezet door rijke buitenlandse mannen die online in contact komen met vrouwen in Suriname.

Een voorbeeld: een jonge vrouw uit Meerzorg, die gewoon met haar ouders woont en actief is op sociale media, kan tegenwoordig zomaar benaderd worden door een rijke westerse man.

Zo’n ervaring, hoe onschuldig ook, kan haar beeld van wat ze zoekt in een partner blijvend beïnvloeden. Voorheen was dit nauwelijks denkbaar.

Volgens trendwatcher Patricia Wong vervaagt hierdoor het beeld van wat een realistische relatie is. “Vrouwen zien online constante beelden van reizen, cadeaus en luxe levens.

Ze denken dat ze dat ook verdienen of nodig hebben. En mannen voelen zich daardoor snel tekortschieten.”

Een jonge man uit Paramaribo klaagde recent tegenover Wong: “Als je niet veel geld hebt, is het bijna onmogelijk om een relatie aan te gaan, laat staan te onderhouden. Je voelt je makkelijk vervangbaar.”

Sommige heren noemen dit oneerlijke concurrentie. Ze voelen zich minderwaardig, vooral als ze zien hoe snel vrouwen reageren op buitenlandse aandacht.

Wong merkt op dat deze verschuiving niet alleen romantische relaties verandert, maar ook het zelfbeeld van veel jonge mannen in Suriname aantast.

ShareTweetSend

Meer berichten

stofzuiger schoonmaken
Lifestyle

Ook in Suriname: stofzuiger soms al na een jaar kapot, waarom alles zo goedkoop en minder duurzaam is

suriname paramaribo
Lifestyle

Sociale controle in Suriname kan meer zijn dan bemoeizucht zegt KIVC

klm boeing schiphol vliegtuig
Lifestyle

Twee luxe reizen binnen Europa voor dezelfde prijs als een ticket naar Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws