• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Indiase BEML wil machines leveren voor Nationaal Leger, Luchtvaart en mijnbouw

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 January 2023 06:00 - Geüpdatet op 26 October 2023 07:42
in Nieuws
legervoertuig india beml

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse president, Chandrikapersad Santokhi, heeft tijdens zijn bezoek in India samen met zijn delegatie een gesprek gehad met het Indiaas bedrijf BEML.

Bij deze bijeenkomst welke heeft plaatsgevonden op 13 januari heeft het bedrijf middels een presentatie aangegeven dat het een bijdrage kan leveren met machines voor de mijnbouw, het leger en de luchtvaart.

Santokhi heeft het bedrijf duidelijk gemaakt hoe Suriname er financieel voor staat indien het bedrijf een partnerschap aan wil gaan met Suriname. BEML geeft aan dat hun vertrouwen in Suriname blijft en geloof hebben in deze president.

BEML voorheen bekend als Bharat Earth Movers Limited is een onderneming in de publieke sector voor de productie van treinwagons en reserveonderdelen en productie van mijnbouwapparatuur in hun Bangalore-complex.

Het is in de planning gesprekken te voeren met de minister van Defensie waarbij de opties voor samenwerking bekeken kunnen worden.

BEML kan dan ook meedoen aan de openbare aanbesteding en kunnen gesprekken voeren met andere bedrijven, zoals TATA, om dan een op maat gemaakt pakket aan te bieden aan Suriname, om te voldoen aan de wensen van Suriname.

Santokhi heeft aangegeven dat binnen de samenwerking tussen Suriname en India er een structuur komt, zodat duidelijk is op welke gebieden en sectoren er zal worden samengewerkt.

ShareTweetSend

Meer berichten

Nike Apache Sounding
Suriname

Amerikaanse ambassade herdenkt raketlanceringen in Coronie

Man en meisje
Lifestyle

Wat de gewoonte om vreemden oom en tante te noemen zegt over Suriname

Dollars USD
Suriname

CBvS stelt 100 miljoen beschikbaar voor productiebedrijven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws