• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Illegaal vliegtuig had zeker drugs of illegale goederen aan boord, zegt Justitieminister

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 augustus 2021 06:44
in Nieuws
kennetk amoksi

GFC NIEUWSREDACTIE- Een onderzoeksteam van de politie is bezig met het onderzoek van het neergestort vliegtuig in de omgeving van Moengo in Suriname.

Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie zegt dat het vrijwel zeker is dat het gaat om een drugsvliegtuig of andere illegale spullen omdat dit vliegtuig nooit contact heeft gehad met de luchtverkeersleiding vóór het binnenvliegen van het Surinaams luchtruim.

Amoksi komt tot deze conclusie omdat het vliegtuig een buitenlandse registratie heeft en nimmer contact heeft opgenomen met de luchtverkeersleiding om toestemming te vragen om het luchtruim binnen te komen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Hersenen babytje beschadigd nadat artsen elektrode op zijn hoofd plaatsten in baarmoeder om te controleren of hij ‘gezond’ is

De Surinaamse autoriteiten hebben van te voren ook geen vliegplan ontvangen.

Volgens de minister is het de afgelopen periode vaker voorgekomen dat er uitgebrande vliegtuigen zijn aangetroffen op Surinaams grondgebied, echter ontvangt de politie de melding vaak genoeg een dag en soms dagen later.

De minister denkt niet dat manschappen bij de politie bewust de informatie veel later doorspelen om bendes de gelegenheid te geven om de drugs te verwijderen.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

schoonmaak albina marowijne
Suriname

Marowijnerivier blijft bron van zwerfvuil: oproep tot verantwoordelijk gedrag

celstraf gevangene gevangenis handboeien arrest
Suriname

Ophef binnen politiewereld na inzet rekruten bij schoonmaak arrestantencellen

suriname-rivier-amazone-zonsondergang
Suriname

Suriname probeert grootschalig landbouwcontract in Amazonegebied te stoppen

water swm tanks
Suriname

Milieuactivist waarschuwt: drinkwaterbronnen in Para en Wanica in gevaar

cassaveplant
Suriname

Zorgen om voedselzekerheid door mogelijke cassaveziekte in Oost-Suriname

brand explosie
Suriname

Milieuactivisten: Illegale dieselproductie had tijdig gestopt moeten worden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws