• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Hulp aan autopech slachtoffers in Suriname brengt nu ook gevaren met zich mee

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 mei 2024 16:00
in Lifestyle, Suriname
auto glas inbreker diefstal rover kapot stoel

Een bankmedewerker in Paramaribo, Suriname, heeft tegenover de redactie van GFC Nieuws verklaard dat hij zich tegenwoordig terughoudend opstelt om hulp te bieden aan mensen die autopech hebben, vooral ’s avonds en op afgelegen plekken.

De man benadrukt dat dit komt door een verontrustende trend waarbij dieven zich voordoen als gestrande automobilisten en goedbedoelende burgers beroven die hulp willen bieden.

“Hoe graag ik mensen soms ook wil helpen, ik probeer alert te zijn en mezelf veilig te stellen. Het is jammer voor de mensen die echt hulp nodig hebben, maar ik kan het risico niet nemen om zelf slachtoffer te worden.”

Een voormalige politieman uit Wanica, Suriname, en deskundig op het gebied van veiligheid en criminaliteit benadrukt tegenover GFC het belang van bewustzijn en voorbereiding bij het verlenen van hulp aan gestrande automobilisten.

Volgens de voormalige diender is het nodig dat burgers zich bewust zijn van de mogelijke risico’s en veiligheidsmaatregelen nemen om zichzelf te beschermen tegen potentiële gevaren, zoals criminelen die zich voordoen als behoeftige personen.

Daarnaast wijst hij op het belang van samenwerking tussen de overheid, wetshandhavingsinstanties en de gemeenschap om effectieve maatregelen te ontwikkelen die zowel de veiligheid van inwoners als hun bereidheid om hulp te bieden, waarborgen.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

kpa
Suriname

Calamiteitenteam KPA versterkt met 47 nieuwe gecertificeerde leden

Keya Stedenburg
Lifestyle

Surinaamse mannen gaan viraal na wanhopige berichten aan jongedame

President Jennifer Simons in gesprek met seniore burgers tijdens de kerstviering in de tuin van het presidentieel paleis in Paramaribo.
Suriname

President Simons viert Kerst met ruim 500 senioren in tuin van presidentieel paleis

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424308
Suriname

Man aangehouden met vuurwapen tijdens surveillance

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws