• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hopeloze toekomst Suriname: Bouterse, Neus, Rusland en Belfort kunnen het ook niet

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 april 2023 13:00 - Geüpdatet op 30 juni 2024 16:03
in Suriname
droevig man

INGEZONDEN- Dat de nabije toekomst van Suriname er niet rooskleurig uitziet is geen overdrijving.

In 2020 was onze hoop nog enigszins gevestigd op de heer C. Santokhi die ons wat nu blijkt met zijn valse beloften en verkeerde maatregelen van de regen in de drup heeft gebracht.

Bijna een ieder roept elkaar nu na dat er snel vervroegde verkiezingen moeten worden gehouden, denkende dat dit verbeteringen zal brengen.

Dat deze regering zo gauw als het kan moet bedanken, daar sta ik ook achter. Zij hebben er een grote rommel van gemaakt! Maar ik weet nu al zeker dat ook een volgend kabinet niet in staat zal zijn om Suriname uit de diepe put te halen.

De heren Bouterse, Rusland, Adhin, Belfort en mevrouw Neus kunnen het namelijk ook niet. Zij bezitten niet de juiste capaciteiten, hoe cru dat ook mag klinken. Zij zijn allen van hetzelfde laken een pak!

Er zullen zich echte deskundigen moeten aandienen die ook nog eens betrouwbaar zijn en de vooruitgang van het land als topprioriteit hebben.

Personen die zonder aanzien des persoon durven heilige huisjes in te trappen! En die zijn zeer schaars of helemaal niet aanwezig in Suriname.

Het is al vaker gezegd: wij Surinamers zijn heel goed in feesten organiseren maar niet in ondernemen, studeren en hard werken. Wij gaan op productievlakken helaas niet zodanig kunnen concurreren met andere landen dat er voldoende exportgeldinkomsten in de staatskist komen.

Mis dit niet:

‘Surinaamse etenswaren meenemen naar Nederland? Dat hoeft dus helemaal niet’

Narcoticabrigade neemt drugs en geldbedrag in beslag na invallen in Paramaribo-Noord; drie verdachten in verzekering gesteld

De nabije toekomst ziet er hopeloos uit, tenzij wij de hulp inroepen van buitenlandse topspecialisten en hun adviezen ook consequent opvolgen.

S. Cruden 

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Van massala tot zuurgoed en bakkeljauw: veel Surinaamse producten zijn inmiddels in Nederland te koop. Foto: Roti /YourFoodBestie
Lifestyle

‘Surinaamse etenswaren meenemen naar Nederland? Dat hoeft dus helemaal niet’

Narcotica Brigade neemt 174 gram vermoedelijke drugs in beslag. Illustratiefoto.
Suriname

Narcoticabrigade neemt drugs en geldbedrag in beslag na invallen in Paramaribo-Noord; drie verdachten in verzekering gesteld

anamoestraat paramaribo suriname
Suriname

Overheid en bewoners Tourtonne pakken drugs, prostitutie en geluidsoverlast aan

Districtscommissaris Marlon Budike.
Suriname

Operatie Tourtonne Cleansweep van start na krutu over veiligheid en leefbaarheid

EAS pleit voor sterkere wettelijke en financiële basis.
Suriname

Aanpassing energiewetgeving centraal tijdens overleg DNA en EAS

Verdachte eerder betrokken bij verkeersongeval.
Suriname

58-jarige verdachte meldt zich bij politie met raadsman na dodelijk verkeersongeval

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws