• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Hoestende man krijgt stevige reprimande om roken voor apotheek in Paramaribo

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 november 2024 02:00
in Gezondheid, Lifestyle, Suriname
Verbazing

Illustratiefoto

De entrepreneur en filantroop Geor Hering heeft afgelopen week een opmerkelijke confrontatie gehad met een man die hem voor een apotheek in Paramaribo, Suriname, om een vuurtje vroeg om een sigaret aan te steken.

GFC Nieuws Lifestyle heeft vernomen dat Hering, die bekend staat als een fervent tegenstander van roken en meerdere anti-rookcampagnes heeft georganiseerd en gesponsord, de man flink de les gelezen.

De man kwam hoestend en zichtbaar kortademig uit de apotheek met medicijnen in zijn hand, toen hij Hering om een vuurtje vroeg.

Dit schoot bij de filantroop in het verkeerde keelgat. Hij wees de man er direct op hoe ironisch en schadelijk het was dat hij, ondanks vermoedelijke longklachten, toch nog wilde roken.

“Niemand moet mij ooit om een vuurtje vragen. Ik verafschuw roken en zal altijd fel reageren.

Maar wat mij het meest tegen de borst stuit, is dat deze heer voor de deur van een apotheek, hoestend en met medicijnen in zijn hand, mij vraagt of ik een aansteker heb. Dat kan ik simpelweg niet begrijpen,” vertelde Hering.

Met zijn scherpe woorden benadrukte hij nogmaals het belang van stoppen met roken: “Weg met die rotzooi!” Zijn actie onderstreept zijn inzet om roken uit te bannen en bewustzijn te creëren over de ernstige gezondheidsrisico’s ervan.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

belasting douane wijnerman financien
Suriname

Patricia Herfst-Macintosh en Ramon Frederik vormen nieuwe Douanetop

geld valuta euro
Suriname

VHP-topman zet vraagtekens bij handelwijze Centrale Bank in valutaverkeer

suriname student association
Nederland

SSA start omvangrijk onderzoek naar problemen Surinaamse studenten in Nederland

budike china
Suriname

Paramaribo-Noord en Hangzhou versterken stedenband tijdens officieel bezoek

special olympics
Suriname

Nickerie schittert op Special Olympics Memorial Games met 29 medailles en prijs voor meest gedisciplineerde delegatie

jongen man verlegen
Lifestyle

Angstige moeder uit Paramaribo vreest dat haar zoon(19) zich doodwerkt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws