• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Het goede heeft het kwade overwonnen, zegt Richano Santokhi na uitspraak Hof van Justitie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 March 2025 12:30
in Suriname
richano santokhi en roy bhikharie

Na een lange juridische strijd heeft de Progressief-Verheffende Partij (PVP) onder leiding van Roy Bhikharie groen licht gekregen om deel te nemen aan de verkiezingen van 25 mei 2025.

De rechter heeft in het voordeel van de partij geoordeeld, waardoor de PVP alsnog haar kandidatenlijst kan indienen.

Richano Santokhi, zoon van president Chan Santokhi, heeft met trots gereageerd op de uitspraak van het Hof van Justitie, waarbij de PVP het recht heeft gekregen om deel te nemen aan de verkiezingen van 25 mei 2025.

“De onafhankelijkheid van de rechtsstaat heeft toch overeind gestaan. Het was een lange en zware strijd, maar uiteindelijk heeft het goede het kwade overwonnen,” zei Richano Santokhi.

Hij benadrukte dat de overwinning van de PVP het begin is van een nieuw tijdperk voor Suriname: “Volk van Suriname, wij gaan meedoen met de verkiezingen van 25 mei en wij gaan Suriname bevrijden van de huidige onderdrukking!”

Het Centraal Hoofdstembureau (CHS) moet de PVP uiterlijk maandag 24 maart om 11 uur registreren voor deelname aan de verkiezingen.

De partij had eerder beroep aangetekend bij de president na de afwijzing van het CHS, maar werd ook door de kantonrechter afgewezen. Het hoger beroep tegen het besluit van de president en het CHS heeft nu in het voordeel van de PVP beslist.

Richano Santokhi voegde eraan toe: “De bevrijding van Suriname is heel dichtbij. 25 mei 2025, wij komen eraan!”

De PVP, die zich opmaakt voor deelname aan de verkiezingen, is vastbesloten om verandering te brengen in de huidige situatie van het land.

ShareTweetSend

Meer berichten

koken eten keuken
Lifestyle

Waarom koken en eten minder aantrekkelijk wordt bij zeer warm weer

Dirk Currie en Walter Oostelbod BCM 2381 1 1024x683
Suriname

Currie en Oostelbos verkennen nieuwe samenwerkingsmogelijkheden

gepensioneerde keerkrachten onderwijs currie
Suriname

Gepensioneerde leerkrachten tonen hart voor onderwijs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws