• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Herstelde verbindingsbrug Pluto- en David Simonstraat biedt opluchting voor buurtbewoners

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 januari 2025 08:57
in Suriname
verbindingsbrug plutostraat david simonstraat

Op dinsdag 21 januari werd de herstelde verbindingsbrug tussen de Plutostraat en de David Simonstraat officieel in gebruik genomen.

Dit markeert een belangrijke stap voor de gemeenschap van Paramaribo Noord, na herhaaldelijke verzoeken van buurtbewoners en de ressortraad.

De brug, die de grenzen van de ressorten Blauwgrond en Rainville overspant, verbindt de Plutostraat met de David Simonstraat.

Na verschillende oproepen van de lokale autoriteiten werd besloten de verwaarloosde brug aan te pakken. De slechte staat, met verrotte houten onderdelen, veroorzaakte al geruime tijd bezorgdheid onder de omwonenden en andere gebruikers.

In een verklaring van Firazia Ataoellah, hoofd van de afdeling Bruggen en Steigers van het ministerie van Openbare Werken, werd aangegeven dat er aanvankelijk plannen waren om de brug volledig te vervangen door een betonnen exemplaar.

Echter, vanwege de hoge kosten werd besloten de bestaande constructie van metaal en hout te herstellen. Dit besluit resulteerde in een snel en kosteneffectief herstel van de brug.

Het herstel van de brug, dat heeft geleid tot een veilige en toegankelijke verbinding, werd in aanwezigheid van minister Riad Noermohamed van Openbare Werken en districtscommissaris Ricardo Bhola officieel in gebruik genomen.

De brug is nu weer een betrouwbare verkeersader voor de bewoners van Paramaribo Noord en de omliggende wijken.

Bekijk ook:

Oproep tot nationale krutu over milieuramp in Saramaccarivier

Overheid wil dat elke Surinamer in 2030 dag en nacht stroom heeft

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Solidariteit gevraagd met getroffen dorpen na milieuramp in Saramaccarivier
Suriname

Oproep tot nationale krutu over milieuramp in Saramaccarivier

De regering wil dat iedere Surinamer in 2030 beschikt over 24 uur stroom. Zonne-energie en het BioSweet-project moeten daarbij helpen.
Suriname

Overheid wil dat elke Surinamer in 2030 dag en nacht stroom heeft

Waarnemend president bezoekt bouwlocatie in Commewijne.
Suriname

Regering versnelt woningbouw: eerste 150 woningen moeten in december gereed zijn

Illustratiefoto
Suriname

Dodelijke aanrijding eist leven van 34-jarige Romana Jibodh

Candlelight vigil in Suriname voor slachtoffers tragische MV Barima-ramp
Suriname

Herdenking op Waka Pasi voor slachtoffers tragisch scheepsongeval Guyana

Illustratiefoto.
Suriname

DES houdt veroordeelden aan op luchthaven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws