• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hellings officieel bij de NPS geïntroduceerd, ontkent infiltrant van NDP te zijn

Patty door Patty
29 april 2024 04:24
in Suriname
raoul hellings

Oud-Politiebondsvoorzitter Raoul Hellings is afgelopen zaterdagavond 27 april officieel bij de Nationale Partij Suriname (NPS) geïntroduceerd.

Dit gebeurde tijdens de wijkvergadering van de partij in Tammenga. In zijn toespraak maakte Hellings duidelijk dat hij niet als infiltrant door de NDP is gestuurd om de NPS over te nemen.

“Ik ben uit eigen beweging naar de NPS gestapt. Dus ondergetekende no de dja fu kon klari wan doti wroko gi wan partij. Zoals men zegt dat Hellings geïnfiltreerd is om namens de NDP de NPS over te nemen. Kow clear a sani dati ooktu”, benadrukte de politicus, die ook lid is van de beweging ‘Passie voor Suriname’.

Namens de NPS vroeg hij het electoraat naar vergiffenis voor zaken die eerder verkeerd zijn gedaan onder leiding van de NPS. “Ik vraag u hierbij om ons te vergeven voor de omissies die we hebben begaan”, aldus de politicus.

Hellings merkte op dat de NPS een grote zelfstandige partij is en geen satellietpartij van de VHP of NDP. “We zijn geen satellietpartij van de VHP of de NDP. Mensen moeten daarom niet denken dat indien de NPS de komende verkiezingen wint, deze partij de zetels zal brengen voor de VHP. Want als we dat wilden doen, dan konden we evengoed in die coalitie kunnen blijven.

We zijn een grote partij met een rijke historie en we hebben het altijd goed gedaan wanneer het komt op landbestuur. En dat gaan we ook tonen. Niemand gaat voor de NPS bepalen. Laat niemand je dus voor de gek houden dat een stem voor de NPS een stem is voor de VHP. Het is allemaal kolder en a nai wokoo”, aldus Hellings.

De NPS van nu is volgens Hellings niet dezelfde NPS van vroeger. Ook is zij niet een partij voor alleen de blakaman. “Weliswaar hebben we onze identiteit behouden. En we mogen op onze borst slaan: toen de NPS aan de macht was hebben we het altijd goed gedaan. We hebben ervoor gezorgd dat het land altijd op orde is. NPS is een nationale ontwikkelingspartij voor duurzame ontwikkeling.

We zijn een partij met een rijke historie en wo tyari en waka so ooktu. Wat wij wel gaan doen, is het anders doen. We gaan u brengen een boodschap van eenheid, nationaal belang en inclusiviteit. Dat betekent dat we alle mensen erbij gaan betrekken. En het belangrijkste van alles is dat wo betrek a grassroots ooktu”, aldus Hellings.

Mis dit niet:

‘Rijbewijs afgepakt in Nederland, en toch makkelijk de weg op in Suriname’

Korpschef Melvin Pinas zet wijkgesprekken voort: bewoners De Nieuwe Grond vragen om meer politie op straat

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nederland

‘Rijbewijs afgepakt in Nederland, en toch makkelijk de weg op in Suriname’

Korpschef belooft actie na signalen uit De Nieuwe Grond.
Suriname

Korpschef Melvin Pinas zet wijkgesprekken voort: bewoners De Nieuwe Grond vragen om meer politie op straat

Twee mannen verdwijnen na vermoedelijk omslaan van boot in Pikin Saron-gebied
Suriname

Bootongeluk in Matawaigebied: één lichaam geborgen, tweede persoon vermist

Illustratiefoto.
Suriname

Broer en zus met Franse nationaliteit aangehouden op Zanderij na vermoedelijke cocaïnesmokkel

Suriname verdiept samenwerking met Peru om innovatie en ondernemerschap te versterken.
Suriname

IDB stelt US$ 110.000 voor uitvoering Peruaans innovatiemodel voor versterking productiesector Suriname

Jongeren moeten klaar zijn voor kansen in olie- en gassector
Suriname

Staatsolie brengt olie- en gassector dichter bij samenleving tijdens drukbezochte Open Dag in Saramacca

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws