• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Hardnekkige hoest houdt veel Surinamers in zijn greep

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 april 2024 15:00
in Suriname
hoest scaled

In de nasleep van een slopende griep ervaren veel burgers in Suriname een nieuwe uitdaging: een hardnekkige hoest die twee weken of langer aanhoudt. Ondanks het gebruik van hoestdrankjes blijft deze hoest hen teisteren, waardoor ze ten einde raad zijn.

Vooral ouders maken zich ernstige zorgen om hun kinderen, aangezien de hoestbuien soms zo hevig zijn dat de kinderen vaak alles wat ze eten, overgeven.

Deze situatie veroorzaakt niet alleen fysiek ongemak, maar ook emotionele stress voor gezinnen in Suriname.

Kinderen zijn uitgeput en geïrriteerd door de aanhoudende hoest, terwijl ouders zich machteloos voelen omdat ze hun kinderen niet kunnen verlichten van dit lijden.

Naast het zoeken naar medische hulp, raadplegen ouders vaak sociale media, waar ze ervaringen delen en mogelijke oplossingen bespreken.

Bovendien vormde de enorme rookontwikkeling van de afgelopen periode op diverse plekken in Suriname een extra uitdaging, waardoor sommige mensen nog meer last ervaren van de hoest.

De combinatie van griep en rook kan volgens medici de symptomen verergeren en het herstelproces bemoeilijken.

Het is daarom raadzaam om medische hulp te zoeken als de symptomen aanhouden of verergeren. Artsen kunnen advies geven over specifieke behandelingen om de symptomen te verlichten en het herstel te bevorderen.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

adhin
Suriname

Adhin: Financiële inclusie is een nationale opdracht voor duurzame groei en rechtvaardigheid

chan santokhi
Suriname

Voormalig president Santokhi eert nalatenschap van Ronald Venetiaan

Venetiaan
Suriname

Ondervoorzitter NPS Pawiroredjo: Venetiaan was een grote Surinamer en man van eenvoud

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws