• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Harde maatregelen tegen ongeoorloofde parkeerwachters en illegale venters

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 oktober 2024 19:33
in Suriname
politie

De Algemene Surveillance Dienst (ASD) zal de komende tijd harde maatregelen treffen tegen allerhande zaken, die in strijd zijn met de wettelijke regelingen die gelden in ons land.

Hierbij gaat het in deze om zaken zoals het parkeren van voertuigen op trottoirs, bij voetgangersoversteekplaatsen, voor inritten, op een kruising, splitsing of vereniging van wegen of op plaatsen waar een stop- of wachtverbod van kracht is of bovenop een brandput hun voertuig parkeren.

Indien nodig zal het voertuig worden weggesleept naar een plaats van berging. De kosten die daarmee gepaard gaan zullen door de overtreder en of de eigenaar van het voertuig betaald moeten worden.

Verder zullen ook de illegale parkeerwachters, die een last vormen voor de samenleving en bedreigingen uiten wanneer zij niet betaald worden, niet gespaard blijven.

Daarnaast zal er ook worden opgetreden tegen de venters die hier en daar hun groenten en fruit aan de man brengen. De verkoopwaar van deze venters zullen in beslag worden genomen worden en na afstemming met het Openbaar Ministerie zal er in deze een besluit worden genomen.

Met het oog op de te verwachten drukte in de binnenstad met de komende feestdagen, zal de politie streng optreden tegen autobestuurders.

Aan de automobilisten wordt gevraagd om hun voertuig op een correcte manier op de aangewezen parkeerruimten of parkeerplaats te parkeren en niet op de bermen. Aan hen die zich toch hieraan schuldig maken, zal de hiervoor aangegeven boete worden opgelegd.

Aan de gemeenschap wordt gevraagd om extra waakzaam te zijn en geen onnodige risico’s te nemen in het verkeer en waar mogelijk de stadsdrukte te vermijden.

Mis dit niet:

Albina pakt waterkant aan met nieuwe ondernemersunits en verplicht rode vuilniszakken

Suriname brengt veiligheidsdiensten bijeen tegen criminaliteit en cyberdreigingen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Aan de Kaplerstraat in Albina zijn tien nieuwe ondernemersunits gebouwd als onderdeel van de verfraaiing en ordening van de waterkant. Foto: CDS
Suriname

Albina pakt waterkant aan met nieuwe ondernemersunits en verplicht rode vuilniszakken

VP Rusland met Minister Monorath & vertegenwoordigers. Foto: CDS
Suriname

Suriname brengt veiligheidsdiensten bijeen tegen criminaliteit en cyberdreigingen

toyota auto stuur
Suriname

17-jarige bromfietser overleden na aanrijding bij VSH, rijbewijs automobilist ingevorderd

Bescherm het volk, niet alleen het imago van de regering.
Suriname

PALU: vissterfte Saramaccarivier geen incident, maar nationale ramp

De nieuwe pompinstallatie aan de Sommelsdijks Kreek bestaat uit drie pompen en is met financiële steun van Japan gerealiseerd. Foto: CDS
Suriname

Nieuwe pompen van US$ 2,7 miljoen moeten wateroverlast in Paramaribo verminderen

Supermarkt. Illustratiefoto
Lifestyle

‘Producten die Europa weigert kunnen in Suriname wel worden toegelaten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws