• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Halliburton Groep wil investeren in Surinaamse energie-industrie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 augustus 2024 16:14
in Suriname
454635383 1047806940044502 1957799159310532278 n

President Chandrikapersad Santokhi van Suriname heeft vandaag aangekondigd dat Jeffrey Miller, CEO van de Halliburton Group, samen met een delegatie in Suriname is om de mogelijkheden voor verdere uitbreiding van hun huidige operaties te verkennen.

De Halliburton Group, een van ’s werelds grootste leveranciers van producten en diensten voor de energie-industrie, heeft reeds een ‘Mud en cementing plant’ in Suriname waar materialen worden geproduceerd die nodig zijn om bronnen te boren in de offshore.

Tijdens een ontmoeting op woensdag 7 augustus 2024 met president Santokhi, heeft CEO Miller zijn interesse kenbaar gemaakt om verder te investeren in Suriname.

Halliburton opereert al 40 jaar op kleine schaal samen met Staatsolie in Saramacca, en Miller ziet een enorme groeipotentie voor de olie- en gasindustrie in het land. Hij is voornemens om de huidige operaties van Halliburton in Suriname uit te breiden.

President Santokhi heeft de investeringen van Halliburton verwelkomd, maar benadrukte tegelijkertijd het belang van local content. “De business environment in ons land is gunstig voor investeerders,” verklaarde Santokhi.

“Dit gunstige investeringsklimaat zou zeker niet zijn geweest als de regering het economische beleid niet drastisch had omgevormd. Continuering van dit beleid is nodig om garantie te bieden dat het economische en investeringsklimaat stabiel blijft.”

Santokhi benadrukte verder dat het van cruciaal belang is om lokale betrokkenheid en ontwikkeling te bevorderen, wat zowel de Surinaamse economie als de internationale bedrijfsomgeving ten goede zal komen.

De ontmoeting markeert een belangrijke stap in de versterking van de relatie tussen Halliburton en Suriname, en de verwachte investeringen zullen bijdragen aan de groei en ontwikkeling van de Surinaamse energie-industrie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

swm-meter-web-750x375
Suriname

Burger wijst op eigen verantwoordelijkheid bij hogere SWM-rekeningen: Neem elke maand uw meterstand op

Sandew Hira Foto Pieter van Maele
Suriname

Sandew Hira: Nederlandse excuses onbeschaafd en gebaseerd op leugens

reizen koffer paspoort
Suriname

Politieke leiders eisen doorbraak in Nederlands visumbeleid: Het gaat om waardigheid, niet om gunsten

santokhi en koning
Nederland

Oostburg: Koning wees verzoek voor persoonlijk onderhoud met Santokhi af

Verdachte gouddelver D.R is aangehouden
Suriname

Politie houdt gouddelver aan na gewelddadige beroving ex vriendin in Brokopondo

President Simons ontvangt speciale 50 jaar Srefidensi gedenkpenning 10 1024x1024
Suriname

Gedenkpenning ter ere van 50 jaar Staatkundige Onafhankelijkheid CBvS vastgesteld op SRD 48.913,67

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws