• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Guyanese visser die collega voor homo uitmaakte en mishandelde, aangehouden door RBTW

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 juni 2024 18:20
in Suriname
Vuist

De 42-jarige Guyanese visser C.V. alias is op maandag 10 juni door het Regio Bijstand Team West (RBTW) opgespoord en aangehouden.

Tegen C.V. was er op zondag 9 juni \aangifte van zware mishandeling gedaan door zijn collega visser P.R. (49) op het politiebureau Paradise.

Uit het voorlopig onderzoek van de politie is gebleken dat zowel de verdachte als de aangever vissers zijn en beiden op een appartementencomplex in het district Nieuw Nickerie verblijven.

Het tweetal kreeg op 9 juni een woordenwisseling toen C.V. zijn collega visser P.R. voor homo had uitgemaakt. Daarnaast ging C.V. zijn collega P.R. met een scherp voorwerp achterna en bracht hem daarmee meerdere snijverwondingen toe op zijn lichaam.

Na zijn aanhouding werd C.V. ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau Paradise. Het scherp verwerp is aangetroffen en door de politie in beslag genomen.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte C.V. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

Mis dit niet:

President Simons wil jongeren in Coronie houden met banen en beroepsopleidingen

Voorwaarts wint President’s Cup en ontvangt 15.000 Amerikaanse dollar

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

President Jennifer Simons sprak tijdens de herdenking van 175 jaar Coronie over nieuwe kansen voor jongeren en de verdere economische ontwikkeling van het district. Foto: CDS
Suriname

President Simons wil jongeren in Coronie houden met banen en beroepsopleidingen

Voorwaarts veroverde de President’s Cup 2026 door SV Broki met 1-0 te verslaan en ontving een cheque van 15.000 Amerikaanse dollar. Foto: CDS
Sport

Voorwaarts wint President’s Cup en ontvangt 15.000 Amerikaanse dollar

euro geld valuta
Lifestyle

Alimentatie innen na vertrek naar Suriname kan een langdurige zaak worden

Verdachte zou geld voor autoaankoop hebben gebruikt om eigen schulden te betalen.
Suriname

Man aangehouden voor oplichting en verduistering van geld ex-vriendin

zanderij airport johan adolf pengel klm 1
Lifestyle

Wie twee jaar niet naar Suriname is geweest, krijgt met een nieuwe reisprocedure te maken

Minister Miquella Huur wil dat in 2027 een conferentie wordt gehouden over de wettelijke bescherming van de grondenrechten van Marrons. Foto: CDS
Suriname

Minister Huur wil in 2027 conferentie over grondenrechten van Marrons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws