Guno Castelen aanvoerder DNA-kandidatenlijst SPA in Paramaribo

GFC NIEUWS- Voorzitter van de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA), Guno Castelen, zal de DNA-kandidatenlijst van de partij in Paramaribo trekken.
De SPA heeft woensdag tijdens een bijzonder Partijcongres de kandidaten op alle niveaus voor de verkiezingen op 25 mei 2020 goedgekeurd.
Vanwege de maatregelen in verband met het tegengaan van de verspreiding van het Covid-19 virus is heeft het Centraal Bestuur gebruik gemaakt van de huidige technologie, waardoor zo min mogelijk vertegenwoordigers van de afdelingen hoefden af te reizen naar het partij centrum.
Het Congres is gehouden deels middels de toepassing van een Conference call en lijfelijke aanwezigheid van vertegenwoordigers van de districten Paramaribo, Wanica, Sipaliwini, Para en Saramacca. Via Conference Call (Zoom.com) hebben geparticipeerd vertegenwoordigers van de districten Nickerie en Coronie.
De districten Marowijne, Commewijne en Brokopondo, hadden reeds hun consent gegeven en de voorzitter van de partij gemachtigd om voor hun stem op de lijsten kenbaar te maken.
Tijdens het bijzonder Congres is vastgelegd en goedgekeurd de verschillende kandidaten met hun respectievelijke plaats op de lijst op DNA en DR-niveau en is er mandaat gegeven aan het dagelijks Bestuur van de partij om het nodige te doen voor een zorgvuldige goede indiening van de kandidaten lijsten op alle niveaus.
Tijdens het congres is ook bepaald dat de partij niet meedoet met de verkiezingen in Coronie en in dit district zal er een stemadvies worden geven aan haar achterban.
Hieronder de kandidatenlijst
Paramaribo:
1 Castelen Guno Henry George
2 Berenstein Robby Vivian
3 Robles de Medina Patrick Susseno
4 Reiziger Roy Richardo Eugѐne
5 Delchot Vennia Angelique
6 Jap Tjong Rachel Jeanet
7 Sanrawi Albert Ramin
8 Paulus Vannessa Wilma
9 Schröder Regina Hermien
10 Rodriquez Willy
11 Van Dijk Iwan Richard
12 Huisden Robbert Andries
13 Bhawan Ravin
14 Imanuel Alexander Jaimangal
15 Clumper Marcia Remelia
16 Redmond Imro Leonard Eugѐne
17 Pocornie Leendert Albert
Para
1 Adiembo Nogitsia Selitha
2 Jarbandhan Nalinie Anjana Devi
3 Apau Joan Carmen
Marowijne
1 Akoi Marita
2 Uitenwerf Ifia Juliana
Nickerie
1 Vinkwolk Orlando Kenneth
2 Damotta Mellissa Katrina
Sipaliwini
1 Amiemba Duco Matange
2 Mokoi Abegel Modena
3 Adams Zuwena Rachella
4 Aloeboetoe Jovan Bonetti
Wanica
1 Willams Joyce Dorothy
2 Sardjoe Mahinderpersad
3 Koulen Theodora Theresia Mari
4 Soedarjo Andy Winston
5 Kartopawiro Bryan Paino
6 Maaijen Diëgo Stanley
7 Lienga Peter Frans
Commewijne
1 Blomhof Milton Ligorius
2 Ramcharan Bhagwandat
3 Simoes Joyce Wagijem
4 Frederik Harold
Saramacca
1 Matsaleh Nathaliën Delano Wagimoen
2 Tedjai Biswadjiet
Brokopondo
1 Poeketi Manienio Vicario
2 Smit Richelda Rosina
3 Doebe Gabrielle Jocelyn
In totaal zijn er 25 mannen en 19 vrouwen gekandideerd op DNA-niveau in 9 districten.

Overige berichten