• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Grote infrastructurele projecten niets minder dan verkapte verdienmodel coalitiepartijen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 september 2023 14:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:28
in Nieuws, Opinie, Suriname
Fraude in Suriname

OPINIE- De grootschalige infrastructurele projecten in Suriname, zoals het bouwen van imposante bruggen en gebouwen, worden steeds meer schaduwrijke instrumenten voor financieel gewin van coalitiepartijen.

Het is nauwelijks te ontkennen dat er sprake is van een verkapt verdienmodel, waarbij astronomische sommen geld niet in de ontwikkeling van het land vloeien maar aan de strijkstok van politici blijven hangen.

De afwezigheid van een robuust controlemechanisme stelt hen in staat om, met minimale angst voor repercussies, hun dubieuze praktijken voort te zetten.

In dit klimaat van non-transparantie en gebrek aan accountability, opereren politici uit het coalitiekamp met een zekere arrogantie en onaantastbaarheid.

Zij kunnen, haast ongestoord, hun lucratieve plannen tot uitvoering brengen. Triest genoeg lijken de media en oppositieparlementsleden handen en voeten gebonden te hebben, onmachtig om deze potentiële fraudegevallen bloot te leggen en aan te pakken.

Deze status quo is niet alleen onhoudbaar maar ook schadelijk voor de Surinaamse samenleving en economie.

Elke dollar die onrechtmatig wordt geclaimd, is een verlies voor de ontwikkeling en het welzijn van het Surinaamse volk.

Het wordt tijd dat we de harde vragen stellen en eisen dat transparantie, integriteit en verantwoordingsplicht geen holle frasen zijn, maar de pijlers waarop Suriname rust.

S. Cruden

DISCLAIMER: Publicatie van opiniestukken houdt niet in dat GFC het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Apostel Eric Tjin Kon Kiem en echtgenote
Suriname

Grote belangstelling voor Christmas Celebration bij Tabernacle of Faith and Love Ministries

hermitage mall suriname paramaribo
Suriname

Malls verliezen wereldwijd publiek, wat betekent dat voor Suriname?

Owen Venloo
Suriname

Radiopresentator voorspelt sterke toekomst voor Suriname in 2040

Minister Bouva
Suriname

Rechter dwingt publieke excuses af na laster tegen minister Bouva

academisch ziekenhuis az paramaribo
Suriname

Gedetineerde ontsnapt bij SEH Academisch Ziekenhuis

procureur generaal paragsingh
Suriname

‘Critici van Santokhi’s volmacht aan het OM zijn kortzichtig’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws