• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Groeiend scepticisme over haalbaarheid van regeringsbeloften

GFC Nieuws Opinie door GFC Nieuws Opinie
31 March 2025 00:00
in Opinie
man frustratie bidden

De recente financiële beloften van de Surinaamse regering roepen steeds meer vragen op over de geloofwaardigheid van de aangekondigde maatregelen.

Terwijl het land al jarenlang kampt met ernstige economische uitdagingen en de minister van Financiën meerdere keren heeft verklaard dat er geen middelen zijn voor extra verhogingen of toelagen, lijken de toezeggingen van de regering meer op paniekvoetbal dan op weloverwogen beleid.

De timing van deze beloften, vlak voor de verkiezingen, roept bezorgdheid op. Het lijkt alsof de regering probeert kiezers gerust te stellen met financiële toezeggingen die, gezien de huidige economische situatie, onrealistisch zijn.

De afgelopen vijf jaar hebben duidelijk gemaakt dat de beloftes van de regering vaak niet waargemaakt konden worden, wat de vrees voedt dat deze nieuwe beloftes slechts bedoeld zijn om de publieke opinie tijdelijk te kalmeren.

Met de oproepen van de regering om stemmen te winnen door middel van financiële cadeaus, wordt de vraag gerechtvaardigd: hoe zal deze regering deze beloften daadwerkelijk kunnen nakomen zonder het vertrouwen van de bevolking verder te ondermijnen?

De vrees is groot dat de beloften de werkelijke problemen zoals een gebrekkige begroting voor 2025 en de voortdurend stijgende kosten van levensonderhoud niet zullen verhelpen.

De bevolking verdient duidelijke en haalbare beleidsvoorstellen die het land op de lange termijn vooruithelpen, niet lege beloften die gemaakt worden vanuit politieke opportuniteit.

Het is van groot belang dat Suriname niet nogmaals valt voor het paniekvoetbal van onrealistische financiële beloftes, maar kiest voor verantwoord leiderschap dat zich richt op structurele oplossingen voor de economische problemen.

R. Stugard

ShareTweetSend

Meer berichten

Corruptie omkoping fraude
Opinie

Ook huidige coalitieleden moeten boeten voor grondroof

simons
Opinie

Waarom president Jennifer Simons kiest voor de weg van de wet

dc's districtscommissarissen
Opinie

Districtscommissarissen slechts een kostbare last voor de belastingbetaler

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws