• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

GOw2 verlaagt brandstofprijzen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 November 2023 19:09
in Suriname
tanken pompstation

Sinds maandag hebben automobilisten in Suriname reden tot glimlachen, want oliemaatschappij GOw2 heeft aanzienlijke prijsverlagingen doorgevoerd op hun brandstof.

De meest opvallende verandering is de bijna 2 SRD daling in de prijs van een liter unleaded benzine. Voorheen betaalden klanten 41,45 SRD per liter unleaded benzine, maar met de recente aanpassingen kost het nu slechts 39,51 SRD per liter.

Dit vertegenwoordigt een indrukwekkende daling van 1,94 SRD per liter, wat ongetwijfeld een positieve impact zal hebben op de portemonnee van Surinaamse automobilisten.

Ook de prijs van diesel is gedaald bij GOw2. Met een verlaging van 47 cent per liter, wordt diesel nu aangeboden voor 46,12 SRD. Deze tariefaanpassingen maken GOw2 momenteel de oliemaatschappij met de meest betaalbare brandstofprijzen in Suriname.

In vergelijking met concurrent RB Enterprises, waar een liter unleaded benzine 42,99 SRD kost en een liter diesel 49,20 SRD, biedt GOw2 aanzienlijke besparingen voor automobilisten.

Deze prijsverlagingen zijn niet alleen goed nieuws voor individuele consumenten, maar kunnen ook een positieve invloed hebben op de algemene kosten van levensonderhoud.

Het is belangrijk voor automobilisten om op de hoogte te blijven van de fluctuaties in brandstofprijzen en te profiteren van gunstige tarieven zoals die momenteel worden aangeboden door GOw2.

Dit soort aanpassingen benadrukt de dynamiek van de brandstofmarkt en tonen aan hoe concurrentie kan leiden tot voordelen voor de consument.”

ShareTweetSend

Meer berichten

atm geld pinnen
Suriname

Kritiek op overgang SPSB-automaten naar BNets: Geldautomaten staan vaak leeg

Zebrapad
Lifestyle

Menigeen loopt onbewust aan de verkeerde kant van de weg

suriname surinamers
Suriname

President Simons: “Srefidensi na Srefidenki” – 50 jaar onafhankelijkheid Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws