• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gewurgde winkeldief eerst mishandeld met bezemsteel en houwer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 februari 2024 05:20
in Suriname
politie

Verwijzend naar het bericht van 24 februari, waarbij een man het leven heeft gelaten bij zijn aanhouding door een winkelier, deelt de politie de gemeenschap het volgende mede:

Omstreeks 18.15 uur koerste de politie van Bureau Nieuwe Haven naar de Dr. Sophie Redmondstraat voor een geval van winkeldiefstal.

Ter plaatse in de winkel aangekomen trof de politie de man, Imro G., bewusteloos op de vloer van de zaak aan.

Volgens het voorlopig onderzoek en de in beslag genomen videobeelden begaf Imro zich die dag in de winkel, pakte drie flessen parfum en liep zonder daarvoor te betalen de winkel uit.

Hij werd daarbij door een winkelmedewerker tegengehouden, waarbij zij in een woordenwisseling raakten.

Imro werd bij die gelegenheid met een bezemsteel bewerkt, terwijl een andere medewerkster hem met de platte kant van een houwer op zijn benen sloeg.

Nadat Imro en de medewerker op de vloer terecht waren gekomen, hield de medewerker hem in een wurggreep tot dat Imro verslapte.

De eigenaar van de winkel die intussen was ingeschakeld, probeerde Imro te reanimeren zonder het gewenste resultaat.

Het personeel van een ingeschakelde ambulance constateerde dat Imro geen tekenen van leven vertoonde. Een ingeschakelde arts stelde de dood vast.

Het ontzielde lichaam werd na afstemming met het O.M. in beslag genomen voor obductie, terwijl de 22-jarige winkelmedewerker Z.Q. in belang van het onderzoek werd ingesloten. De andere winkelmedewerkster, S.Y., werd na verhoor heengezonden.

De zaak werd voor verder onderzoek overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.

ShareTweetSend

Meer berichten

Roken nee niet roken
Gezondheid

Geor Hering: de stoere jongens en meisjes zijn degenen die nee zeggen tegen roken en drinken

Stop geweld
Lifestyle

Jaloezie om korte rok loopt uit op geweld in Paramaribo, vrouw geslagen

perceel brand verbranden
Gezondheid

Kans op overgewicht en suikerziekte hoger bij huisvuil verbranden, blijkt uit Zwitserse studie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws