• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Geweldsincident in Albina: verdachten mishandelen broers na confrontatie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 januari 2025 01:00
in Suriname
Zwaailicht politie

Overlijden arrestant in OT-cel: onderzoek loopt, politie handelde volgens protocol.

Op zondag 19 januari ontving de politie van station Albina een melding van mishandeling in Marijkedorp.

Bij aankomst troffen agenten een man aan die verklaarde samen met zijn jongere broer te zijn aangevallen door twee vrouwen en een man.

Volgens de aangever ontstond het incident toen hij en zijn broer in de vroege ochtend van een drankgelegenheid naar huis liepen en op een kruising het drietal tegenkwamen.

De jongere broer van de aangever maakte een opmerking tegen één van de vrouwen, wat niet goed werd opgevat. Dit resulteerde in een confrontatie waarbij de vrouwen de jongere broer enkele vuistslagen toebrachten.

Toen de broers probeerden weg te vluchten, werden ze achtervolgd door het drietal. Eén van de vrouwen gooide een steen naar de jongere broer, die hem op het hoofd raakte en een barstwond veroorzaakte.

Vervolgens bracht de man die bij de vrouwen was, de jongere broer enkele steekverwondingen toe met een mes. De broers wisten uiteindelijk te ontkomen en schakelden de politie in.

De slachtoffers kregen een visum voor medische hulp en werden behandeld door een plaatselijke arts. Op dinsdag 21 januari meldde één van de verdachten, L.S., zich bij de politie.

Zij werd ter zake van mishandeling en openlijke geweldpleging aangehouden en voorgeleid aan een Hulp Officier van Justitie.

In overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld, meldt de Surinaamse politie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Uitlaatpijp bromfiets motorfiets
Suriname

Bromfietsers in Suriname terroriseren samenleving en politie kijkt toe

perceel grond
Suriname

Grondprijzen in noordelijk Paramaribo schieten omhoog tot boven 35.000 euro

boom vier kinderen
Lifestyle

Bijzondere hartvormige boom ontdekt vlakbij Zanderij Airport

Holi handen PHAGWA PAGWA PAGHWA
Suriname

Holi-dag 2026 officieel vastgesteld op dinsdag 3 maart

wapens kogels
Suriname

Nieuwe aanhoudingen en wapenvondsten in zaak illegale landingsbaan Witagron

gaaman osso nieuw koffiekamp
Suriname

Zijin Rosebel Gold Mines draagt Gaawan Osu over aan Nieuw Koffiekamp

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws