• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Getrouwde mannen die niet helpen in huis hebben vaak hoger salaris

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 juni 2021 03:00
in Nieuws
bezemen

GFC NIEUWSREDACTIE- Getrouwde mannen die niet helpen in huis hebben meestal hogere salarissen in vergelijking met seksegenoten die vaker huishoudelijke klusjes doen, blijkt uit een nieuwe studie.

Onderzoekers ontdekten dat ‘eigenwijze’ mannen in huwelijken minder behulpzaam zijn, waardoor ze hun krachten beter inzetten op hun werk, wat resulteert in een hoger loon.

Het onderzoeksteam ontdekte ook dat eigenwijs en of koppig zijn geen carrièresucces voorspelt voor mannen van wie de vrouwen minder gewetensvol zijn.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Elke vrouw zal vreemdgaan en een andere man zoeken tenzij je laat zien dat je beter bent, zegt relatiecoach

Het werd ook niet gekoppeld aan hogere salarissen bij alleenstaande mannen die eigenwijs waren, meldt Daily Mail.

Het onderzoek werd uitgevoerd door Dr. Brittany Solomon, universitair docent management en organisatie aan de Universiteit van Notre Dame in Indiana en haar collega’s.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

opschoning kanaal
Suriname

Opschoning Johan kanaal van start in Reeberg ter ondersteuning landbouw

bos kaalkap
Suriname

Milieuorganisaties maken zich zorgen over ontbossing in historisch gebied Bruynzeelweg

De speciale bankpas van de overheid de Moni Karta. Foto NII
Suriname

Wan Okasi slaat alarm: Moni Karta-systeem faalt en schaadt burgers

De goederen zijn in beslag genomen.
Suriname

Negen Brazilianen vast na actie rond illegale goederen in Meerzorg

vissersboot vissen
Suriname

Visserijsector slaat alarm: export Suriname onder druk

KLM Boeing 777
Suriname

Ingrijpen president Simons brengt luchtverkeer Zanderij weer op gang

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws