• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gesmeek van mannen om dates met dames verziekt Surinaamse datingwereld

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 mei 2025 18:00
in Lifestyle
relatie koppel stel echtpaar

Foto ter illustratie.

In gesprekken met sporters in de fitnesszaal komt een opvallende frustratie naar voren. Er lijkt een groeiende irritatie te zijn over hoe sommige mannen in Suriname zich gedragen op het gebied van daten en dat vooral online.

Volgens Suriname-analist R. Pinas, die hierover sprak met GFC Nieuws Lifestyle, krijgt hij regelmatig te horen dat mannen zich storen aan de overvloed aan verzoeken die vrouwen ontvangen via sociale media.

“Sommige heren in de sportschool klagen dat er te veel mannen zijn die op verschillende internetplatforms vrouwen blijven bedelen om af te spreken.

Ze vinden dat hierdoor de hele datingcultuur in Suriname ongezond is geworden,” aldus Pinas.

Niet alleen mannen doen hun beklag. Ook vrouwen hebben Pinas verteld dat ze dagelijks een stortvloed berichten ontvangen van onbekenden die hen uitnodigen voor een drankje of een ‘ontspannen gesprek’.

Voor sommigen voelt dit opdringerig en vermoeiend.

De analist ziet bovendien bredere gevolgen. Volgens hem kunnen zulke ontwikkelingen leiden tot spanningen binnen bestaande relaties.

“Vrouwen die dagelijks zulke berichten krijgen kunnen onterecht het idee krijgen dat ze erg gewild zijn bij talloze mannen.

Dat maakt ze, bewust of onbewust, gevoeliger voor twijfel over hun huidige partner. Sommigen denken zelfs dat ze hun vriend of man moeiteloos kunnen vervangen.”

Hij waarschuwt dat deze digitale verleidingsdruk, hoe onschuldig het ook lijkt, bijdraagt aan een verschuiving in hoe relaties worden beleefd en gewaardeerd in Suriname maar ook in de rest van de wereld.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

man
Lifestyle

De drang om tot de ‘high class’ van Suriname te behoren zorgt voor stress

Operatie Z
Gezondheid

Surinamers eten en drinken zich de dood in, ziekenhuizen kunnen druk niet meer aan, zegt analist

kapper barber kapsalon haar knippen
Lifestyle

Surinaamse herenkappers kunnen in Nederland ‘goud geld’ verdienen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws