• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gesjoemel met duizenden liters brandstof bestemd voor pompen OWMCP

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 augustus 2023 02:30 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:30
in Nieuws
OW brandstoftank aan Nickerie 300x225 1

GFC NIEUWSREDACTIE- “In plaats dat brandstof van Nieuw-Nickerie naar OWMCP gaat. Gaat brandstof van OWMCP naar Nieuw-Nickerie en worden zelfs bonnen uitgeschreven om te tanken in voertuigen, terwijl de brandstof bestemd is voor de pompen.”

Deze melding deed volksvertegenwoordiger Mahinder Jogi in het Surinaams parlement. Volgens de parlementariër wordt er enorm in het district Nickerie gesjoemeld met brandstof die bestemd is voor de pompen van het Overliggend Waterschap Multipurpose Corantijn Project (OWMCP).

De volksvertegenwoordiger wijst erop dat duizenden liters brandstof die door de overheid worden gekocht voor het opereren van de pompen worden uitgegeven aan derden.

Al geruime tijd zijn er klachten over het functioneren van de leiding van OWMCP. Jogi vraagt de regering om in te grijpen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434904
Suriname

Suriname zet in op moderne arbeidsmarkt met steun IDB

tigri guyana suriname grens
Suriname

Suriname blijft praten terwijl het land stukje bij beetje wordt weggenomen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434902
Suriname

Medewerkers Directoraat Welzijn en Arbeid versterken onderzoeksvaardigheden met internationale masterclass

mook
Suriname

Winnares Misi Ketie Kotie 2024 in Colombia voor levensveranderende operatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434898
Suriname

34 militairen succesvol opgeleid tot groepscommandant: versterking leiderschap binnen Nationaal Leger

caprino alendyschool ouders
Suriname

Zorgen om examenvakken door leerkrachtentekort op Caprino Alendyschool

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws