• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Gepensioneerden Bruynzeel vragen aandacht voor karig pensioen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 juli 2021 05:05
in Nieuws
brunswijk

GFC NIEUWSREDACTIE- “Wij hebben eigenlijk geen pensioen. Ons pensioen is SRD SRD 175. wij kunnen hiervan niet leven”, zei Raoul Barsati, voorzitter van de Bond Belangenbehartiging ex-arbeiders van Bruynzeel Suriname Houtmaatschappij.

Hij sprak tijdens het aanbieden van een petitie door de gepensioneerden van Bruynzeel aan vicepresident (vp) Ronnie Brunswijk.

In de petitie maken de gepensioneerden kenbaar allang niet meer in staat te zijn een menswaardig bestaan te kunnen leiden met het karig pensioen van SRD 175,- per maand. Hierover waren al gesprekken gevoerd met de vorige regering, zonder het gewenste resultaat.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: YouTuber verdient 1 miljoen US Dollar binnen twee dagen met kanaal

“Wij hebben hard gewerkt in dit bedrijf”, zegt Barsati. De vp reageerde verbaasd met de vraag “fa ye’ libi” (Hoe leef je) in deze tijd met zo een pensioen.

Hij beloofde deze kwestie gelijk bespreekbaar te maken tijdens de vergadering van de Raad van Ministers (RVM).

De groep gepensioneerden was gerustgesteld met deze belofte van de vp, meldt het Directoraat Volkscommunicatie (DVC).

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

“Elk kind moet naar school”.
Suriname

Landelijk schoolpakkettenproject ondersteunt 25.000 leerlingen

Pinas wil dat de EBS-directie vandaag nog wordt ontslagen vanwege de aanhoudende puinhoop. Foto EBS-directeur Leo Brunswijk.
Suriname

Pinas eist acuut ontslag van EBS- directie na zoveelste stroomellende

Van internationale luchthaven naar toeristische groeizone.
Suriname

Nieuw Holiday Inn-hotel aangekondigd nabij internationale luchthaven EAG

DNA treft voorbereidingen voor tweede Jaarrede van president Simons
Suriname

Tweede Jaarrede Simons tegen achtergrond van nieuwe ontwikkelingsagenda richting 2030

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws