• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Flyeractie tegen diabetes: Samen sterk voor een betere gezondheid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 november 2024 07:48
in Suriname
overhandiging dialyse formulieren

Om het bewustzijn rondom diabetes in Suriname te vergroten, heeft Nasser Dahoe, voorzitter van de stichting My Love For You is Endless, diabetesflyers overhandigd aan Apotheek Ziekenzorg.

Raquel Vanier, die de flyers in ontvangst nam, benadrukte het belang van dit initiatief. “Deze flyers zijn een waardevol hulpmiddel om de gemeenschap beter te informeren over diabetes en de gezondheidsrisico’s die ermee gepaard gaan,” verklaarde Vanier.

Apotheek Ziekenzorg, waar de gezondheid van de samenleving centraal staat, waardeert het partnerschap met de stichting en ziet het als een kans om bij te dragen aan de educatie over diabetes. “Samen kunnen we een breder publiek bereiken en de impact van deze aandoening helpen verminderen,” aldus Vanier.

Dahoe riep de gemeenschap op om alert te zijn op hun gezondheidsrisico’s en samen met zorgverleners stappen te ondernemen om diabetes te voorkomen of beter te beheren. Hij benadrukte dat mensen met diabetes, met de juiste zorg en strategieën, een gezond en actief leven kunnen leiden.

Met de hulp van betrokken organisaties, zorgverleners en de media, hoopt dit initiatief een blijvende positieve impact te hebben op de volksgezondheid.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #422066
Suriname

Houten hoogbouwwoning volledig afgebrand

training
Gezondheid

MZ traint gezondheidsassistenten in gezondheidsrisico’s binnen goudmijnbouwgemeenschappen

kapitens en basjas
Suriname

Nieuwe leiders benoemd binnen Ndjuka gemeenschap aan Boven-Commewijne

Directeur Kalpoe EAS doet overdracht aan Minister David Abiamofo
Suriname

Minister Abiamofo ontvangt juridisch kader voor modernisering elektriciteitssector

hulpbrug 2
Suriname

Werk hulpbrug Kaboeriekreek volledig hervat

koningin aoxma bron blauwbloed nl
Nederland

Koningin Máxima: ik kan niet wachten om Suriname te bezoeken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws