• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

First lady Santokhi-Seenacherry neemt deel aan leiderschapstraining in New York

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 juli 2024 09:32
in Suriname
first lady

NMellisa Santokhi-Seenacherry, de First Lady van Suriname en voorzitter van het Spouses of CARICOM Leaders Action Network (SCLAN), is momenteel in New York om deel te nemen aan een tweede driedaagse leiderschapstraining binnen de gezondheid en ontwikkeling.

Deze training wordt georganiseerd door de Global First Ladies Alliance (GFLA) en Columbia University’s Mailman School of Public Health.

Tijdens de opening op woensdag 10 juli werd uitgebreid gesproken over de rol van de first lady als leider en rolmodel, evenals haar vermogen om beleidsveranderingen en sociale hervormingen te beïnvloeden.

Daarnaast kwamen leiderschapsprincipes, unieke sterke punten van first ladies, en verschillende leiderschapsstijlen aan bod.

Vandaag staan belangrijke onderwerpen op de agenda, waaronder beleidsvorming en het oplossen van ontwikkelingsproblemen, het leiden van mondiale gezondheidsinitiatieven, en een casestudy over voedselzekerheid.

De training, die tot doel heeft de leiderschapskwaliteiten van first ladies te versterken en hun impact op gezondheid en ontwikkeling te vergroten, wordt afgesloten op vrijdag 12 juli.

Mis dit niet:

Copa Pertjajah maakt zich op voor tweede editie voetbaltoernooi met 48 teams

Situatie op vuilstortplaats Ornamibo stabiel, voorzorgsmaatregelen opgeheven

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

De organisatie van Copa Pertjajah bereidt zich voor op de tweede editie van het 6x6-toernooi. Foto: Pixabay
Sport

Copa Pertjajah maakt zich op voor tweede editie voetbaltoernooi met 48 teams

Brandweer blijft alert op mogelijke nasmeulende resten.
Suriname

Situatie op vuilstortplaats Ornamibo stabiel, voorzorgsmaatregelen opgeheven

Personeelsadministratie Justitie onder de loep.
Suriname

Justitie en Veiligheid start trainingen voor uniforme afhandeling personeelszaken

Longarts Gopie. Foto: CDS
Gezondheid

Longarts Gopie: Brandrook, fijnstof én Saharastof vormen gezondheidsrisico

Werkzaamheden aan de natte infrastructuur in Lelydorp en omgeving moeten de waterafvoer en landbouw verbeteren. Foto: CDS
Suriname

LVV pakt jarenlange achterstand in waterwegen rond Lelydorp aan

Nieuwe toezichtwet moet markt voor virtuele activa transparanter maken
Suriname

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws