• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Financiële beperkingen dwingen Suriname tot terugtrekking CONSUDE Games

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 november 2024 05:18
in Suriname
Surinaamse-delegatie-Consude-2023

De School Sport Federatie Suriname (SSFS) heeft bevestigd dat Suriname dit jaar niet zal deelnemen aan de CONSUDE Games 2024.

Dit besluit volgt na het bericht dat de regering niet in staat is om de benodigde financiële middelen beschikbaar te stellen voor deelname aan dit internationale scholierentoernooi in Colombia.

De SSFS, die in nauwe samenwerking met het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) en diverse sportbonden aan de voorbereidingen had gewerkt, betreurt deze ontwikkeling. Bondsleden worden verzocht om per direct te stoppen met de voorbereidingsactiviteiten.

De SSFS heeft aangegeven in de komende dagen bilaterale gesprekken te voeren met de betrokken bonden om de voorbereidingsactiviteiten op een ordelijke manier af te handelen. Het doel is om een acceptabele oplossing te vinden voor alle partijen die betrokken zijn bij dit proces.

“Wij hopen hiermee voldoende duidelijkheid te hebben verschaft en kijken uit naar een moment waarop we nieuwe afspraken kunnen maken,” aldus de voorzitter van de SSFS.

De annulering markeert een teleurstellend moment voor de Surinaamse sportwereld, maar de SSFS benadrukt haar inzet om samen met de regering en de sportbonden te blijven werken aan de ontwikkeling van sport onder scholieren.

Mis dit niet:

Surinamers met Nederlandse AOW kunnen onverwacht controle aan huis krijgen in Paramaribo

Douane mag koffer van reiziger uit Suriname openen zonder dat eigenaar erbij is

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

paramaribo stadscentrum suriname 2
Lifestyle

Surinamers met Nederlandse AOW kunnen onverwacht controle aan huis krijgen in Paramaribo

De Nederlandse Douane mag ingecheckte koffers van reizigers uit Suriname buiten hun aanwezigheid openen en zo nodig een slot forceren.
Lifestyle

Douane mag koffer van reiziger uit Suriname openen zonder dat eigenaar erbij is

Bijzonder kunst-T-shirt ondersteunt werk van Dierenbescherming Suriname
Suriname

Readytex Art Gallery en Dierenbescherming Suriname lanceren nieuw Art for Animals T-shirt

Verkiezingen Nationaal Jeugdparlement gepland voor 22 januari 2027.
Suriname

JOS installeert commissies voor terugkeer Nationaal Jeugdparlement

Openbare Werken start volgende fase van wegverbetering in Lelydorp.
Suriname

Asfaltering Paikem Notopawiroweg moet verkeersdruk op Indira Gandhiweg verlichten

Extra leslokalen gepland om meer kinderen in Para toegang tot onderwijs te geven.
Suriname

Minister Currie heeft aandacht voor tekort aan lokalen en slechte schoolomstandigheden scholen Para

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws